Trwa ładowanie...
d34nmjq
Megafon.pl
Muzyka

Adele rusza na podbój Hollywood

Adele najwyraźniej chce spróbować sił w kinie. Wokalistka wystąpi w filmie Xaviera Dolana - "The Death and Life of John F. Donovan".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adele
Adele (Youtube.com)
d34nmjq

Już wcześniej media donosiły, iż reżyser chce ją zaangażować i najwyraźniej się udało. Gwiazda otrzymała niewielką rolę i zagra u boku Natalie Portman, Kita Haringtona czy Susan Sarandon. Angielka będzie kręcić swoje sceny w przerwach między koncertami.

- Adele nie chce być pełnoetatową aktorką, ale spodobała jej się praca z Dolanem, więc pomyślała, że mogłaby spróbować wystąpić na dużym akranie.

Artyści pracowali wcześniej przy klipie do przeboju piosenkarki, "Hello". Numer promuje album "25", który ukazał się w listopadzie 2015 roku.

d34nmjq

Obraz "The Death and Life of John F. Donovan" będzie pierwszą anglojęzyczną produkcją Kanadyjczyka. Sam twórca określa pomysł "satyrą bardziej dramatyczną niż humorystyczną".

Głównym bohaterem będzie amerykański gwiazdor (Kit Harington), który zasłynął rolą superbohatera. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy niewinna korespondencja z 11-letnim dzieckiem z Wielkiej Brytanii, zostaje źle zinterpretowana przez pozbawioną skrupułów dziennikarkę działu plotkarskiego (Jessica Chastain).

Poza Haringtonem i Chastain twórca wcześniej do udziału w filmie zaprosił m.in. takie gwiazdy, jak Susan Sarandon, Kathy Bates, Taylor Kitsch, Michael Gambon, Bella Thorne, Emily Hampshire, Chris Zylka i Natalie Portman.

   ONS.pl
(ONS.pl)
   East News
(East News)
d34nmjq

Podziel się opinią

Share
d34nmjq
d34nmjq