Trwa ładowanie...
Megafon.pl
adele

Adele za mało przygnębiona, by tworzyć

Adele przymierza się do pracy nad czwartym albumem, ale nie jest łatwo. Gwiazda jest... zbyt szczęśliwa.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Adele za mało przygnębiona, by tworzyć
Źródło: ONS.pl, Fot: ONS/Eastnews
dm7grio

Fatboy Slim, który jest sąsiadem wokalistki, zdradził, że artystka ma problemy, by zabrać się za pisanie materiału na nową płytę, gdyż jest za mało przygnębiona. - Powiedziała mi, że najlepsze piosenki tworzy, gdy jest załamana, a obecnie jest szczęśliwa - wyjawił 53-letni DJ.

Przypomnijmy, że Adele słynie właśnie z poruszających, smutnych ballad jak: "Someone like You" czy "Hello".

dm7grio

Angielka, która niedawno skończyla 30 lat, zapowiedziała, że może już nigdy więcej nie wyruszyć w trasę koncertową, gdyż woli domowe pielesze niż światła jupiterów. W poruszającym liście do fanów, diwa pop napisała:

"Trasa koncertowa to osobliwa rzecz, która nie do końca mi pasuje. Jestem prawdziwą domatorką i małe rzeczy dają mi dużo radości. Do tego jestem emocjonalna i mam okropną historię grania w trasie. Dałam 118 koncertów, plus 4 nadchodzące, to razem 123 występy. To mnie wzrusza i daje radość. Zawsze wyruszałam w trasę tylko dla was z nadzieją, że mam na was taki wpływ, jaki moi ulubieni artyści mieli na moje życie. Chciałam zakończyć trasę w Londynie, ponieważ nie wiem, czy wyruszę w trasę jeszcze raz i chciałam, by ten ostatni raz odbył się w domu."

29-latka na koncie ma trzy długogrające krążki "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Angielki osiągnął w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż krążek "25" kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój "Skyfall" do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dm7grio

Podziel się opinią

Share
dm7grio
dm7grio