Trwa ładowanie...
d2kiczw

Allusinlove: Supportem na koncercie Muse

Muse multiplatynowy, rockowy zespół, mający na swoim koncie Grammy Awards, wystąpi już w czerwcu w Polsce w ramach trasy Simulation Theory World Tour. Zespól słynie na całym świecie z zapierających dech w piersiach, niesamowitych koncertów na żywo i nadchodząca trasa z pewnością nie będzie wyjątkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W ramach światowego tour, zespół Muse wystąpi w Polsce
W ramach światowego tour, zespół Muse wystąpi w Polsce (Materiały prasowe)
d2kiczw

Muse tworzą Matt Bellamy, Dominic Howard oraz Chris Wolstenholme. Ich nowy album Simulation Theory został wydany 9 listopada. Od powstania w 1994 roku Muse wydali siedem albumów studyjnych, które sprzedały się w ponad 20 milionach kopii na całym świecie.

Powszechnie uznawany za jeden z najlepszych koncertowych zespołów świata, Muse mają na swoim koncie liczne muzyczne nagrody włączając dwie Grammy Awards, American Music Award, 5 MTV Europe Music Awards, dwie Brit Awards, dziesięć NME Awards i siedem Q Awards.

Zobacz też: Muse ogłaszają światową trasę koncertową. 22 czerwca zagrają w Krakowie

W roli suportu wystąpi: ALLUSINLOVE

allusinlove to pochodzący z Castleford rock’n’roll’owy czterogłowy potwór grający z przytupem muzykę pop. Ich muzyka ma Cię poruszyć. Masz się w niej zakochać.

d2kiczw

Grupa w której skład wchodzi Jason Moules (wokal / gitara), Drey Pavlovic (gitara), Jemal Beau Malki (bas), Connor Fisher-Atack (perkusja) powstała 6 lat temu i szybko zjednała sobie wiernych fanów, a na ich koncertach nie może być nawet mowy o nudzie.

Materiały prasowe

Allusinlove nagrywali w londyńskim studiu Assault & Battery z legendarnymi producentami Alanem Moulderem (The Jesus and Mary Chain, My Bloody Valentine, U2) i Catherine Marks (The Killers, Foals, Wolf Alice).

"Zostaliśmy odkryci przez A&R, którzy nas wysłuchali i skontaktowali z ludźmi, z którymi sami wcześniej szukaliśmy kontaktu .” - opisuje Jason. „Słyszy się tak wiele złych historii o podpisywaniu kontraktów. W naszym przypadku był to kontrakt na pięć albumów i możliwość pracy ze swoimi idolami. Wszystko jak należy."

d2kiczw

Obecnie zespół koncentruje się na swojej dalszej muzycznej karierze. Pragną osiągnąć możliwie najwyższy poziom, jednak chcą to zrobić po swojemu, inspirowani muzycznymi brzmieniami Django Reinhardta i My Bloody Valentine. Chcą skupić się mainstreamie, ale bez naginania się pod wytyczne przez niego narzucane.

Bilety na www.livenation.pl
https://www.muse.mu/
https://allusinlove.com/

d2kiczw

Podziel się opinią

Share

d2kiczw

d2kiczw