ycipk-1wx4po

Allusinlove: Supportem na koncercie Muse

Muse multiplatynowy, rockowy zespół, mający na swoim koncie Grammy Awards, wystąpi już w czerwcu w Polsce w ramach trasy Simulation Theory World Tour. Zespól słynie na całym świecie z zapierających dech w piersiach, niesamowitych koncertów na żywo i nadchodząca trasa z pewnością nie będzie wyjątkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W ramach światowego tour, zespół Muse wystąpi w Polsce
W ramach światowego tour, zespół Muse wystąpi w Polsce (Materiały prasowe)
ycipk-1wx4po

Muse tworzą Matt Bellamy, Dominic Howard oraz Chris Wolstenholme. Ich nowy album Simulation Theory został wydany 9 listopada. Od powstania w 1994 roku Muse wydali siedem albumów studyjnych, które sprzedały się w ponad 20 milionach kopii na całym świecie.

Powszechnie uznawany za jeden z najlepszych koncertowych zespołów świata, Muse mają na swoim koncie liczne muzyczne nagrody włączając dwie Grammy Awards, American Music Award, 5 MTV Europe Music Awards, dwie Brit Awards, dziesięć NME Awards i siedem Q Awards.

Zobacz też: Muse ogłaszają światową trasę koncertową. 22 czerwca zagrają w Krakowie

W roli suportu wystąpi: ALLUSINLOVE

allusinlove to pochodzący z Castleford rock’n’roll’owy czterogłowy potwór grający z przytupem muzykę pop. Ich muzyka ma Cię poruszyć. Masz się w niej zakochać.

ycipk-1wx4po

Grupa w której skład wchodzi Jason Moules (wokal / gitara), Drey Pavlovic (gitara), Jemal Beau Malki (bas), Connor Fisher-Atack (perkusja) powstała 6 lat temu i szybko zjednała sobie wiernych fanów, a na ich koncertach nie może być nawet mowy o nudzie.

Materiały prasowe
Podziel się

Allusinlove nagrywali w londyńskim studiu Assault & Battery z legendarnymi producentami Alanem Moulderem (The Jesus and Mary Chain, My Bloody Valentine, U2) i Catherine Marks (The Killers, Foals, Wolf Alice).

"Zostaliśmy odkryci przez A&R, którzy nas wysłuchali i skontaktowali z ludźmi, z którymi sami wcześniej szukaliśmy kontaktu .” - opisuje Jason. „Słyszy się tak wiele złych historii o podpisywaniu kontraktów. W naszym przypadku był to kontrakt na pięć albumów i możliwość pracy ze swoimi idolami. Wszystko jak należy."

ycipk-1wx4po

Obecnie zespół koncentruje się na swojej dalszej muzycznej karierze. Pragną osiągnąć możliwie najwyższy poziom, jednak chcą to zrobić po swojemu, inspirowani muzycznymi brzmieniami Django Reinhardta i My Bloody Valentine. Chcą skupić się mainstreamie, ale bez naginania się pod wytyczne przez niego narzucane.

Bilety na www.livenation.pl
https://www.muse.mu/
https://allusinlove.com/

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1wx4po

ycipk-1wx4po
ycipk-1wx4po