WP

Andrzej Młynarczyk bierze ślub!

Andrzej Młynarczyk jest doskonale znany fanom serialu "M jak miłość". Przystojny aktor od lat jest obiektem westchnień wielu kobiet. Niestety dla nich już niebawem na jego dłoni pojawi się obrączka. Młynarczyk zaręczył się ze swoją ukochaną Elizę Ziemińską. Para obecnie planuje przygotowania do ślubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Młynarczyk
Andrzej Młynarczyk (AKPA)
WP

Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy poznali się w kościele przed Bożym Narodzeniem w 2015 roku, wiedzieli, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Choć przez lata kobiety ustawiały się do niego w kolejce, on szukał kobiety idealnej. Takiej, która zaakceptuje jego niebezpieczne pasje oraz pokocha za wrażliwość.

- Po ojcu odziedziczyłem to, że mocno stąpam po ziemi, a po mamie wrażliwość. Na szczęście mama nie mdlała, gdy zapisałem się do aeroklubu, by skakać ze spadochronem. Czy przyszła żona będzie równie wyrozumiała? Czas pokaże - zdradził w rozmowie z "Rewią".

Andrzej Młynarczyk AKPA
Podziel się
WP

Obecnie narzeczeni przygotowują się do ślubu i szukają idealnego miejsca. Wszystko wskazuje na to, że wesele odbędzie się w jednym z hoteli w busku Zdrój. To tam aktor spędzał ostatniego sylwestra z Elizą. Zabrał tam również na Wielkanoc swoich rodziców.

AKPA
Podziel się
Andrzej Młynarczyk AKPA
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP