Trwa ładowanie...
07-05-2013 14:00

Andrzej Sołtysik wraca do pracy!

Andrzej Sołtysik wraca do pracy!
d3y8e56
d3y8e56

Najprawdopodobniej tuż po wakacjach do pracy powróci Andrzej Sołtysik. Jego zniknięcie z Dzień dobry TVN przyczyniło się do pojawienia kilku niepotwierdzonych plotek. Czy dziennikarz znów dołączy do ekipy śniadaniowego programu swojej macierzystej stacji?

Pod koniec 2012 roku niemal z dnia na dzień zniknął z wizji. Przez pewien czas w DDTVN zastępowali go pozostali gospodarze show. Z czasem jednak jego nieobecność wydawała się coraz bardziej podejrzana. Ostatecznie zastąpił go Marcin Meller. Andrzej Sołtysik jest na zwolnieniu, myśleliśmy, że będzie krótkie, ale okazało się dłuższe - mówił jakiś czas temu Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. Okazuje się jednak, że dziennikarz myśli już o powrocie na antenę.

Wracam z dalekiej podróży... - mówi tajemniczo Super Expressowi. Niebawem wracam do pracy. Najprawdopodobniej jesienią. Czuję się w miarę dobrze - potwierdza pośrednio pogłoski o kłopotach ze zdrowiem.

Z nieoficjalnych ustaleń tabloidu wynika, że dziennikarz wygrał walkę z ciężką chorobą.

d3y8e56
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d3y8e56