Trwa ładowanie...
df2mfg9

Anna Wendzikowska pluska się w basenie. Miała piękny widok

Anna Wendzikowska jako dziennikarka musi wiele podróżować, ale także w czasie wolnym nie lubi siedzieć za długo w jednym miejscu. Przed pandemią koronawirusa co chwila wrzucała fotki z egzotycznych zakątków. Teraz zabrała dzieci do Gdańska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Wendzikowska zabrała córki do Gdańska
Anna Wendzikowska zabrała córki do Gdańska (ONS)
df2mfg9

Ania Wendzikowska kocha podróże. Niedawno chwaliła się, że odwiedziła już ponad 70 krajów. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała jej podróżnicze plany, ale nie znaczy to, że Wendzikowska siedzi zamknięta w czterech ścianach. Dowodem są najnowsze zdjęcia, które publikuje na swoim profilu na Instagramie z pięknego Gdańska.

"Morning swim z widokiem na Gdańsk" – napisała Wendzikowska pod fotką w białym kostiumie kąpielowym. Dziennikarka wybrała na nocleg Hotel Hilton, znajdujący się tuż nad Motławą, skąd ma dwa kroki do największych atrakcji turystycznych: Starego Miasta, fontanny Neptuna, ale także koła widokowego, z którego mogła obserwować panoramę Gdańska.

df2mfg9

Wendzikowska zabrała na przejażdżkę swoje dwie córeczki, które od niedawna wychowuje jako samotna matka. Dziewczynki uwielbiają też jeździć na wyjątkowej karuzeli, ustawionej nieopodal hotelu.

"Jesteśmy na niej trzy, cztery razy dziennie. Ale cóż, najważniejsze, że dzieci szczęśliwe" – napisała Wendzikowska.

Obejrzyj: najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

df2mfg9

Podziel się opinią

Share

df2mfg9

df2mfg9