Trwa ładowanie...

Anna Wyszkoni też wyśmiała Agatę Dudę

Po raz kolejny internet okazał się bezlitosny. Zdjęcie, na którym Agata Duda podaje rękę biskupom podczas Światowych Dni Młodzieży, stało się inspiracją do wielu żartobliwych przeróbek. Dziwną pozę pierwszej damy skomentowały media i polscy celebryci. Anna Wyszkoni poszła o krok dalej i postanowiła sparodiować kultowe już zdjęcie żony prezydenta. Jak wyszło?

Share
Anna Wyszkoni też wyśmiała Agatę Dudę
Źródło: ONS.pl
d2u9x1g

Zdjęcie Agaty Dudy witającej biskupów na krakowskim lotnisku błyskawicznie obiegło całą Polskę. Zabawna poza, którą przyjęła pierwsza dama, pojawiła się w internecie w tysiącach śmiesznych przeróbek. Żonie prezydenta oberwało się jednak nie tylko za zabawną pozę powitalną. Skrytykowany został również strój, w którym pojawiła się na Światowych Dniach Młodzieży. Gorzkich słów nie szczędziła żonie prezydenta "Super Niania" Dorota Zawadzka i stylistka gwiazd, Dorota Wróblewska.

Pierwszą Damę postanowiła również sparodiować była wokalista zespoły Łzy, Anna Wyszkoni, która wraz z fanami postanowiła zażartować ze słynnej już pozy. Wesołą fotografię opublikowała na swoim koncie na Instagramie.

- I ty możesz zostać żoną prezydenta... Słynne powitanie. Klasa, styl i te sprawy - głosi podpis pod zdjęciem.

d2u9x1g

Internauci pochwalili wokalistkę za świetne poczucie humoru. Podzielacie ich zdanie?

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Ania Wyszkoni o duecie z Michałem Bajorem: "To było spełnienie jednego z największych marzeń"

d2u9x1g

Podziel się opinią

Share
d2u9x1g
d2u9x1g