Trwa ładowanie...

Ashley Greene zastąpi Kristen Stewart?

Ashley Greene zastąpi Kristen Stewart?
d2xevr1
d2xevr1

Już tylko miesiąc pozostał do oficjalnej premiery kolejnej części znanej na całym świecie sagi Zmierzch.

Producenci mają jednak niemały problem z Kristen Stewart, która po głośnym skandalu zraziła do siebie większość fanów. Aktorka prywatnie była związana ze swoim filmowym partnerem, Robertem Pattinsonem.

Kiedy wyszło na jaw, że potajemnie spotyka się z reżyserem "Królewny Śnieżki i łowcy", Rupertem Sandersem, opinia publiczna natychmiast oskarżyła ją o romans i rozpad związku. Jak donosi hollyscoop.com, szefowie studia poważnie zastanawiają się nad odsunięciem jej od wystąpień związanych z promocją sagi.

Jej miejsce zajęłaby Ashley Greene, aktorka wcielająca się w rolę Alice Cullen, która miałaby towarzyszyć Robertowi i Taylorowi Lautnerowi na czerwonym dywanie.

Wciąż nie brakuje jednak głosów, że cała sytuacja została wymyślona wyłącznie na potrzeby reklamy, a aktorska para wróci do siebie, gdy tylko zakończy się zamieszanie wokół filmu.

Wierzycie, że Kristen naprawdę mogłaby zdradzić Roberta?

d2xevr1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2xevr1