Trwa ładowanie...
15-05-2013 11:33

Beyonce odwołała koncert!

Beyonce odwołała koncert!Źródło: Eastnews
d2bb5yq
d2bb5yq

Beyonce odwołała zaplanowany na 14 maja koncert w Antwerpii. Decyzję tę tłumaczono przemęczeniem wokalistki. Zdarzenie zaczęto łączyć automatycznie z pojawiającymi się od paru dni pogłoskami o tym, że gwiazda spodziewa się drugiego dziecka. Czy pierwszy polski koncert Be stoi pod znakiem zapytania?

Artystka nie komentuje plotek na swój temat, zapewnia jednak, że czuje się już znacznie lepiej i nie zamierza odwoływać kolejnych występów. Wydała nawet oświadczenie skierowane do fanów, którzy kupili bilety na odwołany koncert.

Nigdy w życiu nie przełożyłam koncertu. To było dla mnie bardzo trudne. Obiecuję, że wkrótce wszystko wam wynagrodzę. Przepraszam, jeśli was zawiodłam - napisała na swojej stronie. Dziękuję za waszą troskę. Czuję się już znacznie lepiej i jestem gotowa, by dać znakomity koncert - dodała.

d2bb5yq

Tym samym gwiazda wznawia swoją trasę i nic nie wskazuje na to, by miała nie wystąpić w Polsce. Przypomnijmy, że 25 maja Beyonce zagra w ramach Orange Warsaw Festival 2013. Nie możemy się doczekać!

(fot. beyonce.com)

d2bb5yq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2bb5yq