Trwa ładowanie...
d2zrq8f

Bill Pullman wspomina święta u Staraków

Bill Pullman był gościem Piotra Woźniaka-Staraka w Wielkanoc 2018 r. Aktor ciepło wspomina te święta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bill Pullman zagrał główną rolę w filmie "Ukryta gra"
Bill Pullman zagrał główną rolę w filmie "Ukryta gra" (Forum)
d2zrq8f

Wiosną 2018 r. Piotr Woźniak-Starak pracował nad filmem "Ukryta gra", w którym główną rolę zagrał Bill Pullman. Producent zaprosił aktora na Wielkanoc do swojego domu w Zakopanem. W rozmowie z "Faktem" Pullman powiedział: - Budynki w Zakopanem są wspaniałe i ilość dekoracji, którymi są ozdobione, jest wyjątkowa. Mogłem się więcej o nich dowiedzieć w okresie Wielkanocy, podczas której byłem gościem rodziny Staraków. Zdałem sobie sprawę, że wiele je łączy z baśniami. Niezwykłe historie powstają z tych wiejskich tradycji. I ta góralska muzyka...

- Miałem wtedy poczucie, że jestem bliżej prawdziwego życia. Sam dorastałem na wsi i rolnictwo było bardzo ważną częścią tego miejsca. Podczas tej wizyty w górach mogłem poznać Sebastiana z Zakopower i usłyszeć mnóstwo dobrej muzyki. Połączenie tych wszystkich wspomnień sprawia, że dla mnie ten film jest naprawdę wyjątkowy – powiedział Pullman o "Ukrytej grze".

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak zginął w sierpniu w tragicznym wypadku na Mazurach. Producent filmowy pływał nocą łódką po jeziorze Kisajno. Nad ranem media ogłosiły, że trwają poszukiwania mężczyzny z Warszawy i że najprawdopodobniej chodzi o milionera. Kilka dni później służby potwierdziły smutne informacje.

d2zrq8f

Zobacz także: Burza oklasków po pokazie ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka

  WP.PL
(WP.PL)
d2zrq8f

Podziel się opinią

Share
d2zrq8f
d2zrq8f