Trwa ładowanie...
david guetta
18-01-2018 17:31

David Guetta – niezbędnik koncertowy

Poniżej wykaz najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z występem Davida Guetty, który odbędzie się 27 stycznia 2018 roku w hali TAURON Arena Kraków.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

David Guetta – niezbędnik koncertowyŹródło: Materiały prasowe
d8kyt1m
d8kyt1m

Rozpiska godzinowa:
18:15 – Otwarcie bram
18:45 – Gromee
19:15 – Hugel
20:00 – Deepend
21:00 – David Guetta

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management).

*Wejścia *
Osoby, które zakupiły bilety do sektora Golden Circle (GC) wchodzą bramą numer 5, wejście od ulicy Stanisława Lema.
Osoby, które zakupiły bilety do sektora General Admission (GA) wchodzą bramą numer 5, wokół Małej Hali.
Osoby, które zakupiły bilety na trybuny (miejsca siedzące) wchodzą wejściem numer 1, 2 oraz 3.

Parking przy hali
Fani, którzy będą uczestniczyć w koncercie Davida Guetty, mogą skorzystać z dużego parkingu. Hala TAURON Arena Kraków dysponuje ośmiuset miejscami postojowymi w wielopoziomowym garażu podziemnym.

d8kyt1m

Wjazd do hali TAURON Arena Kraków znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne, pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Parking w dniu imprezy:
– płatny – gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie www.tauronarenakrakow.pl,

UWAGA!
Samochody z instalacją gazową nie mogą wjechać do parkingu podziemnego.
Więcej informacji: http://www.tauronarenakrakow.pl/parking/

d8kyt1m

Dojazd
Hala TAURON Arena Kraków znajduje się w odległości czterech kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie. Jest położona przy ul. Stanisława Lema, która łączy Al. Pokoju z ul. Mogilską i Al. Jana Pawła II. Znajduje się na terenie Dzielnicy XIV Czyżyny.

Dojazd komunikacją miejską:
Tramwaje:
przystanek: TAURON Arena Kraków /Al. Pokoju:
linia nr 1, 14, 22, 62 - nocna
przystanek: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/Al. Jana Pawła II):
linia nr 4, 5, 9, 10, 52, 64 - nocna
Autobusy:
przystanek: TAURON Arena Kraków /Al. Pokoju:
linia nr 128. 662 - nocna
autobusy – przystanek: Wieczysta
linia nr 124, 424, 664 – nocna
autobusy – przystanek: TAURON Arena Kraków
linia nr 128

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Więcej informacji na stronie: http://www.tauronarenakrakow.pl/mapa-2/
Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z rozkładem jazdy komunikacji miejskiej: www.mpk.krakow.pl oraz o możliwych utrudnieniach w ruchu: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl

d8kyt1m

Zakup biletów w dniu koncertu
Będzie istniała możliwość zakupu biletów w dniu koncertu. Bilety będzie można nabyć bezpośrednio w kasie biletowej hali TAURON Arena Kraków przy wejściu nr 1, czynnej od godziny 14:00. Wejściówki będzie można również nabyć za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

Osoby niepełnosprawne
Hala TAURON Arena Kraków jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada dwie pochylnie dla niepełnosprawnych: od strony ulicy Lema i od Parku Lotników. Na poziomie A, przed halą główną, znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Z kolei na poziomie A w hali głównej TAURON Arena Kraków znajduje się 26 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz 26 miejsc dla ich opiekunów. Obiekt wyposażony jest także w windy. Miejsca dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim znajdują się w sektorach A4 i A7

Gastronomia na koncercie
W przestrzeni hali TAURON Arena Kraków znajdują się punkty gastronomiczne, oferujące sprzedaż napojów bezalkoholowych, piwa niskoprocentowego, ciepłych oraz zimnych przekąsek. Dodatkowo będzie funkcjonować kawiarnia w Małej Hali od godziny 15:00. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. W kawiarni dostępne są również toalety.

d8kyt1m

Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów na terenie koncertu będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonych palarniach. Poza wskazanym obszarem palenie papierosów będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne
Do hali zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do hali można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

d8kyt1m

Szatnie
Otwarte będą wszystkie dostępne szatnie na poziomach A (8 szatni). Osoby posiadające bilety do sektorów B korzystają z szatni na poziomie A, natomiast posiadacze biletów na płytę korzystają z szatni w pobliżu bramy numer 5. Szatnia jest dostępna po opłacie 3 zł od odzieży oraz 10 zł za bagaż. Ze względu na duże zainteresowanie, odbiór rzeczy z szatni po wydarzeniu może być utrudniony, prosimy uzbroić się w cierpliwość.

Bankomaty
Bankomaty znajdujące się w najmniejszej odległości od hali TAURON Arena Kraków zlokalizowane są w centrum handlowym PLAZA (około 500 metrów) oraz centrum handlowym M1 (około 800 metrów)

Gadżety
Podczas koncertu Davida Guetty będą dostępne gadżety artysty. Jedno stoisko będzie ulokowane vis a vis wejścia nr 1, natomiast drugi punkt sprzedażowy zlokalizowany zostanie na płycie koncertowej. Zakupić będzie można m.in.: koszulki, torby, czapeczki z daszkiem, plakaty oraz breloki. Jedyna możliwa forma płatności to gotówka.

d8kyt1m

Dodatkowe ważne informacje
Podczas koncertu będą wykorzystywane efekty specjalne: światła stroboskopowe oraz pirotechnika. Osoby zachowujące się agresywnie oraz stwarzające zagrożenie dla innych uczestników wydarzenia zostaną wyprowadzone z hali bez możliwości ponownego wejścia na koncert.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d8kyt1m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8kyt1m