Trwa ładowanie...
07-01-2012 11:19

Dawid Woliński: Karola ogarnij się!

Dawid Woliński: Karola ogarnij się!
d2jptxf
d2jptxf

Konflikt między jurorami Top model. Zostań modelką trwa.

Już jest pewne, że w trzeciej edycji programu nie zobaczymy Karoliny-Korwin Piotrowskiej. W związku z tym, postanowiła odejść z programu z wielkim hukiem i rozliczyć się z byłymi współpracownikami.

Chociaż Karolina zdaje sobie sprawę, że nie wniosła zbyt wiele do drugiego sezonu Top model, bo jak powiedziała: Byłam już tylko kwiatkiem do kożucha albo listkiem figowym, to nie powstrzymuje się od negatywnych komentarzy na temat zachowania Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki. Ten pierwszy, jako człowiek sztuki, nie pozostaje obojętny na przykre słowa byłej koleżanki i wydaje się być przejęty konfliktem.

...ojej...az sie nie chce wracac. Czlowiek (projektant) wyjedzie na wakacje, zostawia na chwile sprawy i zgielk...czas wracac a tu afera za afera i to z moim udzialem ;-( bardzo mi sie nie podoba zachowanie Karoliny ze sie tak odcina od programu bo jednak brala w nim udzial i tez tworzyla jego wartosc - napisał Dawid Woliński na Facebooku. -_ Bo program opiera sie na ludziach bioracych w nim udzial i jakos wielka inicjatywa sie nie wykazala ;-( kilka wulgarnych slow: Twoja odpowiec jest z dupy czy: Z ciebie to bladź, kiedy wszyscy wiemy co znaczy to slowo tlumaczone na polski z rosyjskiego ;-( bardzo przykre ze osoba ktora wniosla do programu tak malo ma tak wiele do powiedzenia jesli chodzi o krytyke ;-(. Karola ogarnij sie minimalna lojalnosc wcale nie boli..._

d2jptxf

Kiedy skończy się ta kłótnia? Naszym zdaniem, nieprędko: dzięki obrzucaniu się nawzajem błotem, na temat całej trójki pojawiają się codziennie nowe newsy w prasie i Internecie. Raczej nie mamy też liczyć na to, że któraś ze stron okaże się zwycięską, chociaż Dawid Woliński i Marcin Tyszka mogą się za taką uważać, bo mają gwarantowane miejsce w kolejnej edycji Top Model.

Karolina Korwin-Piotrowska zajęła się promocją nowego magazynu Żurnal, który wyda dzięki pieniądzom zarobionym na dwóch sezonach programu.

Chyba drogi Karoliny i jej byłych kolegów rozeszły się na zawsze.

(PSz)

d2jptxf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2jptxf