Trwa ładowanie...
ashton kutcher
10-02-2012 16:50

Demi Moore szuka pomocy

Demi Moore szuka pomocy
d4l4ulu
d4l4ulu

Demi Moore, która niedawno rozstała się z Ashtonem Kutcherem i wylądowała w szpitalu z powodu wycieńczenia, chce wrócić na prostą. Pomocy szuka u duchowego guru.

Hollywoodzka gwiazda wierzy, iż w powrocie do normalności pomoże jej Deepak Chopra. Nie jest to postać nowa w jej życiu. Wcześniej udzielała się w jego centrum uzdrawiania w Los Angeles. Odwiedziła go również w Indiach. Książkę jego autorstwa, Siedem duchowych praw sukcesu. Praktyczny przewodnik, jak spełnić swoje marzenia, nazwała publicznie swoją "biblią".

Przypomnijmy, że do rozstania 49-letniej Moore z 33-letnim Kutcherem doszło w listopadzie ubiegłego roku. W styczniu aktorka trafiła do szpitala po tym, jak przyjaciel odnalazł ją półprzytomną w jej domu w Hollywood.

(Megafon/JMa)

d4l4ulu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d4l4ulu