Trwa ładowanie...
d3buzji

Córka Dwayne’a Johnsona zostanie gwiazdą wrestlingu? Podpisała kontrakt z WWE

Simone Alexandra Johnson, córka Dwayne’a Johnsona, podpisała kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment. Tym samym została najmłodszą zawodniczką związana z największą organizacją pro-wrestlingu.
Share
Córka Dwayne’a Johnsona zostanie gwiazdą wrestlingu? Podpisała kontrakt z WWE
Córka Dwayne’a Johnsona zostanie gwiazdą wrestlingu? Podpisała kontrakt z WWEŹródło: Getty Images
d3buzji

Dwayne Johnson jest jednym z największych gwiazdorów Hollywood. Zanim zdobył jednak uznanie w branży filmowej, zdążył osiągnąć ogromne sukcesy w świecie pro-wrestlingu. Jako wrestlerem występował pod pseudonimem “The Rock”. Był zawodnikiem znanym i popularnym głównie ze względu na swoją charyzmę. Magazyn "Wrestling Observer Newsletter" sześciokrotnie wyróżniło go jako najbardziej charyzmatycznego wrestlera roku. Zdobył główne mistrzostwo WWE osiem razy.

ZOBACZ TAKŻE: Brad Pitt ma nową partnerkę. Angelina nie jest zadowolona

Jak się okazuje, rodzinną tradycję zamierza także kontynuować córką gwiazdora, Simone Alexandra Johnson. 18-latka podpisała kontrakt z największą federacją wrestlingu, World Wrestling Entertainment. Informację potwierdził sam Dwayne Johnson, który nie kryje radości z sukcesu córki.

d3buzji

- To wielki zaszczyt, że moja córka chce podążać moimi śladami, ale jeszcze ważniejsze jest to, że chce stworzyć własną drogę - powiedział 48-letni aktor w rozmowie z zagraniczną prasą.

Simone Alexandra Johnson ma duże szanse na zrobienie kariery w wrestlingu. Jej ojciec jest wielokrotnym mistrzem świata WWE, a jej dziadek i pradziadek trafili do hali sław tej federacji. 18-letnia zaczęła trenować wrestling już kilka lat temu, teraz będzie miała się okazję pokazać, na co ją stać. Życzymy jak największych sukcesów!

d3buzji

Podziel się opinią

Share
d3buzji
d3buzji