Trwa ładowanie...

Dziarma w zmysłowej sesji. Co za widoki

Dziarma już niejednokrotnie udowadniała, że zdecydowanie ma ciało przykuwające uwagę. Niemal idealna figura to już jej znak rozpoznawczy. Nie dziwi więc w sieci mnogość jej fotek w skąpych stylizacjach.

Dziarma znowu kusi ciałem.Dziarma znowu kusi ciałem.Źródło: Instagram
d2ka4fv

Dziarma, a właściwie Agata Dziarmagowska, tworzy muzykę z pogranicza popu i hip-hopu. W świadomości Polaków zaistniała dzięki udziałowi w talent show. I choć nie udało jej się zwyciężyć w programie "X Factor", szybko podpisała kontrakt reklamowy, zaczęła tworzyć własną muzykę i zdobyła grono oddanych fanów.

Dziarmę, praktycznie od samego początku jej kariery, porównywano do Nicki Minaj. I choć nie wydaje się to złe, bo cóż złego może być w porównywaniu do gwiazdy światowego formatu, to jednak nie do końca pozytywnie się to na Agacie odbiło. Szybko przeistoczyła się w półnagą gwiazdkę, u której królowała nagość.

W ostatnim czasie nagości na jej profilu jej nieco mniej, ale nie oznacza to jednak, że Dziarma zapomniała, jak kusić swoich fanów. Wręcz przeciwnie! Znowu wrzuciła do sieci fotki, na widok których niektórzy mogą stracić głowę.

Koronkowa bielizna, zmysłowe pozy i rozmarzony wzrok - czyż to wszystko nie współgra ze sobą wręcz idealnie? My jesteśmy oczarowani! Fani gwiazdki zresztą również, co doskonale pokazali w komentarzach: "Wszystko widać... i dobrze, bo jest co pokazywać", "Ale ciało", "Sztuka".

Michał Wiśniewski nie utrzymuje kontaktu tylko z jedną byłą żoną. Dlaczego?

Wam również tak bardzo podoba się ta sesja?

d2ka4fv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ka4fv