Trwa ładowanie...
Megafon.pl
kate hudson
26-05-2010 00:02

Dziwne umieranie Kate Hudson

Dziwne umieranie Kate Hudson
d3vue8x
d3vue8x

Kate Hudson zagrała niedawno w filmie "The Killer Inside Me". Aktorka przyznała, że nie była to najłatwiejsza rola w jej życiu.

Film powstał na kanwie powieści Jima Thompsona pod tym samym tytułem. Książka przedstawia historię małomiasteczkowego szeryfa, który pod wpływem codziennej rutyny przeradza się w mordercę. Hudson wcieliła się w jedną z ofiar psychopaty, którego sportretował Casey Affleck.

Gwiazda wyjawiła, że przeglądanie scen, w których jest atakowana i umiera, nie należało do przyjemnych.

- Dziwnie było patrzeć na siebie umierającą - zdradziła artystka. - Na pewno nie była to najfajniejsza rzecz do oglądania. Samo granie też było dziwne, bo nie możesz wspierać się własnym doświadczeniem, więc jedyne co ci pozostaje to inne filmy.

d3vue8x

Jessica Alba, która również zagrała jedną z ofiar, przyznała, że było to dla niej także trudne doświadczenie.

Obraz w reżyserii Michaela Winterbottoma doczekał się premiery w styczniu 2010 roku na festiwalu Sundance. Do regularnej dystrybucji w USA i Wielkiej Brytanii trafi w czerwcu.

Kate Hudson w styczniu można było podziwiać w polskich kinach w musicalu "Nine - Dziewięć".

d3vue8x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d3vue8x