Trwa ładowanie...
emma watson
27-10-2012 15:21

Emma Watson wraca do szkoły!

Emma Watson wraca do szkoły!
dv4zs5j
dv4zs5j

Brytyjska aktorka nie zamierza iść w ślady swoich znanych rówieśniczek! Mimo niewątpliwego sukcesu i milionów na koncie, młoda artystka nie traci czasu na bankietach.

Doskonale zdaje sobie sprawę, że popularność zdobyta dzięki serii filmów o przygodach Harry'ego Pottera nie będzie trwała wiecznie, dlatego warto mieć na siebie dodatkowy pomysł. Emma Watson nigdy nie ukrywała, że wykształcenie jest dla niej bardzo ważne.

Jak donosi UK's Telegraph aktorka w przyszłym roku wraca na studia! Z powodów zawodowych artystka zmuszona była chwilowo przerwać swoją karierę naukową.

dv4zs5j

Zdecydowałam się wziąć trochę wolnego, aby całkowicie zakończyć prace nad ostatnią częścią filmu (...) Jednak zależy mi na tym, żeby ukończyć szkołę. po prostu zajmie mi to więcej czasu niż początkowo zakładałam- tłumaczyła swoją decyzję Emma.

Aktorka rozpoczęła studia Uniwersytecie Brown w stanie Rhode Island. Na trzecim roku przeniosła się na Uniwersytet Oksfordzki w środkowej Anglii. Emma w rozmowie z dziennikiem ucięła spekulacje dotyczące zmiany szkoły. Powrót do ojczyzny wiązał się z brakiem stałego kontaktu z najbliższymi, a nie, jak informowano, z prześladowaniem przez amerykańskich studentów. Jednak według UK's Telegraph, aktorka po raz kolejny wybiera się na Uniwersytet Browna. Studentką zostanie już w styczniu.

Trzymamy kciuki!

dv4zs5j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dv4zs5j