Trwa ładowanie...
Megafon.pl
justin bieber
20-03-2011 00:01

Fanki Biebera zasmuciły Selenę Gomez

Fanki Biebera zasmuciły Selenę Gomez
d2gwj96
d2gwj96

Gomez stała się celem ataków nastolatek po tym, jak świat obiegła wiadomość o jej związku z Bieberem. Codziennie na stronach internetowych pojawiają się obraźliwe wpisy pod adresem gwiazdy Disneya, których autorkami są zazdrosne fanki.

- Jest mi ciężko - żali się Gomez. - To boli, naprawdę, bo nie mam wrażenia, że robię coś złego. Ja i Justin przyjaźnimy się od wielu lat. Staram się jednak nie skupiać na rzeczach negatywnych. Poza tym wspierają mnie przyjaciele, rodzina i fani. W pewien sposób jestem w stanie zrozumieć fanki Justina. Gdy byłam młodsza, podkochiwałam się w Jesse'em McCartneyu, w sumie to miałam na jego punkcie obsesję. W pewnym momencie związał się z Katie Cassidy, a ja ją znienawidziłam. Nie mogłam na nią patrzeć. Przecież kochałam Jesse'ego, miałam nawet jego zdjęcie na pulpicie komputera! Niedawno poznałam Katie Cassidy osobiście i przekonałam się, że to najmilsza osoba pod słońcem.

Selenę Gomez mogliśmy podziwiać w grudniu 2010 roku w obrazie "Ramona i Beezus". Dyskografię artystki zamyka longplay "A Year Without Rain" z września 2010. (Megafon.pl/KSo)

d2gwj96
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2gwj96