Trwa ładowanie...

Filip Chajzer zostanie ojcem?

Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chajzera spodziewa się dziecka? - Cieszę się, że znów będę dziadkiem - wyznał w rozmowie z "Super Expressem" Zygmunt Chajzer. Na oficjalnym profilu dziennikarza pojawił się jednak post, który można rozumieć w dwojaki sposób.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Filip Chajzer zostanie ojcem?Źródło: Agencja Gazeta, fot: Dawid Zuchowicz
dub0rdj
dub0rdj

Jak ustalił "Super Express", partnerka dziennikarza - Małgorzata Walczak jest w czwartym miesiącu ciąży. Gazeta twierdzi, że rozmawiała z Zygmuntem Chajzerem, który przyznał, że bardzo cieszy się, że ponownie zostanie dziadkiem.

- No podobno tak ma być... że Filip spodziewa się dziecka. Ja się bardzo cieszę. Jestem bardzo szczęśliwy, że będę dziadkiem, bardzo - powiedział pan Zygmunt w rozmowie z tabloidem. Nieznana jest jeszcze płeć dziecka. - O szczegóły proszę pytać Filipa - dodał prowadzący "Idź na całość".

Opublikowaną przez "Super Express" doniesienia, Filip Chajzer ostro skomentował na swoim profilu na Facebooku. Potwierdza w nim, że spodziewa się dziecka, jednocześnie zarzucając gazecie, że wypowiedź jego ojca jest fałszowana. - Za wszystkie gratulacje, po tej publikacji bardzo dziękuję. Marzyłem o jak najdłuższym zachowaniu prywatności bo to dla mnie bardzo ważny czas - napisał dziennikarz. Po jakimś czasie post z Facebooka zniknął. Niestety, nie udało nam się skontaktować z Filipem Chajzerem w tej sprawie.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Kilka dni temu Małgorzata Walczak opublikowała na swoim profilu na Instagramie z pozoru niewinne zdjęcie, którego podpis nabiera teraz zupełnie innego znaczenia. "Trawa się kosi, hamak wisi, rośniemy i czego chcieć więcej?". Czy teraz możemy już oficjalnie składać gratulacje?

ZOBACZ TAKŻE: "Idź na całość!" wróci na antenę?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dub0rdj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dub0rdj