"Gleba" potrafi tańczyć!
Pierwsza edycja tanecznego show "You can dance" jest za nami! Program wygrał Maciej "Gleba" Florek.
Laureat wytańczył 3-miesięczne stypendium w znanej na całym świecie szkole tańca na Broadwayu. To nie wszystko, bo Maciej otrzymał również czek na 100 tysięcy złotych.
W finale zatańczyła trójka najlepszych (?) uczestników: Maciek "Gleba", Ania Bosak oraz Rafał "Roofi" Kamiński.
Taniec w duetach pokazał prawdziwe umiejętności uczestników. Bosak i Roofi urzekli głosujących w choreografii do piosenki "Nothing compares 2 U" Sinead O'Connor. W powietrzu czuć było napięcie między partnerami i nie były to tylko taneczne emocje - między nimi nawiązało się prawdziwe uczucie. Sam Rafał przyznał otwarcie, że jest między nimi "pewna więź". Niestety, ale ich uczucia nie przekonały głosujących.
Od dawna już krążą pogłoski, że cały program był ustawiony i od początku wiadomo było, kto go wygra. Nie komentujemy tych plotek aczkolwiek jednego jesteśmy pewni - dobrze, że program już się skończył. Z dziką chęcią odpoczniemy od złośliwego Piroga i sztucznej Rusin.
WP Gwiazdy na:
Wyłączono komentarze
Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.
Redakcja Wirtualnej Polski