Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
ewa chodakowska
oprac. Anna Ryta
18-05-2018 18:39

Go Active Show 2018 - dzień pierwszy

W centrum targowo- kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie, właśnie rozpoczęła się druga edycja największych targów sportowych w Polsce - Go Active Show. Wydarzenie to ma na celu promowanie aktywnego i zdrowego trybu życia, a jego filarami są: fitness, kulturystyka, bieganie, sporty extreme oraz sztuki walki.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Go Active Show 2018 - dzień pierwszyŹródło: AKPA
d30hxyy

Targi skierowane są do wszystkich: zarówno uprawiających sport - amatorsko i profesjonalnie, jak i tych, którzy dopiero poszukują najlepszej dla siebie aktywności sportowej. Organizatorzy targów Go Active Show przygotowali dla gości mnóstwo atrakcji, które dostępne będą przez cały weekend. "Okazuje się, że w Polsce jak najbardziej można zrobić wielką imprezę sportową, bo sport dla Polaków stał się ważnym elementem życia i sposobem spędzania wolnego czasu. Dzięki wspaniałym sportowcom i trenerom, którzy będą z nami przez cały weekend, Polacy wstali wreszcie z foteli i zaczęli ćwiczyć. Od kilku lat obserwujemy ogromny rozwój branży fitness, co jest piękne, bo nie chodzi wyłącznie o aspekt komercyjny. Chodzi głównie o zmianę naszego sposoby życia i myślenia, bo zarażenie się sportem i zdrowym stylem życia może wyjść nam tylko na dobre" - powiedział Tomasz Szypuła, prezes Ptak Warsaw Expo.

Przewidziano wielki trening charytatywny z królową polskiego fitnessu Ewą Chodakowską, a za każdego zarejestrowanego uczestnika treningu na konto Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?", wspierającej m.in. Klinikę "Budzik", trafi 10 złotych. Ponadto, trzej najlepsi polscy skoczkowie narciarscy - Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Stefan Hula przybliżą wszystkim kibicom, jak wygląda ich codzienna praca i również poprowadzą trening z gośćmi. Przygotowano także Strefę Fana KSW, gdzie na odwiedzających czekać będą ich ulubieni zawodnicy i sędziowie, a uczestnicy Go Active Show, już po raz drugi podejmą próbę pobicia rekordu Guinnessa, tym razem mierząc się z równoczesnymi ćwiczeniami na trampolinach.

Niewątpliwym wabikiem dla wszystkich wielbicieli sportu i zdrowego stylu życia, będą treningi z ich ulubionymi gwiazdami, czyli Ewą Chodakowską, wielokrotną mistrzynią świata w sportach walki Joanną Jędrzejczyk, siostrami Bukowskimi, Robertem Burneiką, Qczajem, Popkiem, Sylwią i Akopem Szostakami, brytyjskim kulturystą Dorianem Yates, czy Amerykaninem Kevinem Levrone. Pierwszego dnia Go Active Show 2018 zorganizowano konferencję prasową z udziałem gwiazd, które podczas całego weekendu można będzie spotkać w Ptak Warsaw Expo i wspólnie z nim i potrenować.

d30hxyy

"Coraz więcej ludzi w Polsce interesuje się sportem i czynnie uprawia sport. To bardzo ważne, bo tacy ludzie są silniejsi, a duże problemy życiowe, które pojawiają się w ich życiu, łatwiej im pokonać. Jestem szczęśliwa, ze miałam okazję spotkać podczas targów tak wielu młodych ludzi, którzy kochają sport. Czuję satysfakcję i ekscytację, że spotkałam ludzi, mających te same zainteresowania i wartości, jak ja" - wyznała Joanna Jędrzejczyk, pierwsza Polka w amerykańskiej organizacji MMA Ultimate Fighting Championship.

"To nie jest mój pierwszy raz w Polsce, zawsze się cieszę, gdy mogę tu przyjechać, bo uważam, że Polacy bardzo poważnie podchodzą do kulturystyki i są w tym świetni. Ta dziedzina sportu, w Waszym kraju wciąż ma się dobrze, co mnie bardzo cieszy, mimo że sam nie ograniczam się dziś wyłącznie do kulturystyki. Mam już swoje medale i trofea, teraz czas na innych. Dziś jestem na tym etapie życia, gdzie posiadanie dużych mięśni nie jest już dla mnie najważniejsze - ćwiczę jogę, jeżdżę na rowerze i regularnie robię trening funkcjonalny, bo te rzeczy są dla mnie dobre w moim wieku. Nie jest dla mnie ważne to, co trenujesz, bylebyś trenował. Ważne, aby sprawiało to, że czujesz się dobrze i masz z tego frajdę" - powiedział Dorian Yates, czwarty w rankingu wszechczasów nagród Mr. Olympia, brytyjski kulturysta, uważany za jednego z najlepszych zawodników w historii współczesnej kulturystyki.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d30hxyy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30hxyy
d30hxyy