Trwa ładowanie...
gordon ramsay
15-06-2016 08:00

Gordon Ramsay stracił dziecko

Gordon Ramsay ogłosił w serwisie społecznościowym tragiczną wiadomość. Znany kucharz i jego żona stracili piąte dziecko.

Gordon Ramsay stracił dzieckoŹródło: Getty Images
d4kjn14
d4kjn14

Gordon Ramsay to jeden z największych kulinarnych autorytetów na świecie. Zdobył 11 gwiazdek Michelin w sześciu restauracjach. Międzynarodową sławę i ogromną popularność przyniosły mu takie programy jak "Hell’s Kitchen", "Kuchenne koszmary", "Piekielny Hotel" i "Ku... jak kucharz". Publiczność intryguje jego charyzma, wybuchowy charakter, wiedza i ogromne doświadczenie w zawodzie.

Prywatnie kucharz jest mężem i ojcem czworga dzieci: Megan, Matyldy oraz bliźniaków Jacka i Holly. Jakiś czas temu media na całym świcie mówiły o tym, że żona kucharza i restauratora spodziewa się piątej pociechy. Podobno ciąża Tany Ramsay była nawet "inspiracją" dla Victorii Beckham, która marzy o kolejnym dziecku.

Niestety, wczoraj ukochana kucharza poroniła. O tym, że para straciła dziecko Gordon Ramsay poinformował za pośrednictwem swojego konta na Facebooku.

"Tana i ja chcielibyśmy podziękować wszystkim za wsparcie okazane w ostatnich kilku tygodniach. Mieliśmy koszmarny weekend, Tana nieszczęśliwie poroniła naszego syna w piątym miesiącu ciąży. Próbujemy całą rodziną poradzić sobie z tą tragedią, ale chcielibyśmy podziękować wszystkim za wspaniałe wsparcie i dobre słowa. Słowa podziękowania kieruję zwłaszcza do cudownego zespołu ze szpitala w Portland za wszystko, co zrobili" - napisał.

d4kjn14

*Jak podaje serwis Parenting.pl, najczęstszymi przyczynami poronień są problemy z łożyskiem, infekcje oraz zakażenia wewnątrzmaciczne. Szacuje się, że ciążę traci nawet 20 proc. kobiet spodziewających się dziecka. *

Gordon Ramsay o rodzinnej tragedii opowiedział też w wywiadzie udzielonym brytyjskiemu radiu. Powiedział, że żona czuje się lepiej, jednak nie zdradził powodu poronienia. Dodał, że jeśli lekarze im tego nie odradzą, będą się starać o kolejne dziecko.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
Getty Images
Źródło: Getty Images

ZOBACZ TAŻE: gwiazdy: Krystyna Janda dalej tęskni za zmarłym mężem

d4kjn14
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kjn14