Trwa ładowanie...

Jason Derulo – od baletu do R&B!

Jason Derulo, jeden z najbardziej znanych muzyków współczesnego pokolenia, jest nie tylko wokalistą R&B i pop. Swoje artystyczne dokonania może potwierdzić dyplomem prestiżowej nowojorskiej akademii muzycznej. Do tego swój pierwszy utwór stworzył w wieku 8 lat! 30 października ze swoim spektakularnym wokalno-tanecznym show przyjedzie do Polski.

Jason Derulo – od baletu do R&B!Źródło: Materiały prasowe
d22gw5x
d22gw5x

Jason Derulo - a tak naprawdę Jason Desrouleaux, ponieważ zmienił swoje nazwisko, by było je łatwiej wymówić - jest artystą wszechstronnie wykształconym. To nie tylko znany dzisiaj wokalista, poruszający się w stylistyce R&B i pop, ale także absolwent prestiżowej uczelni muzycznej!

Już jako młody chłopiec Derulo wykazywał zainteresowanie baletem, operą i teatrem, co znacząco pomogło mu w rozwijaniu dalszych pasji i upodobań. Swoją pierwszą piosenkę "Crush on you” napisał, mając zaledwie osiem lat, co przede wszystkim świadczy o jego pasji i niezmierzonym talencie! Jako nastolatek wybrał muzyczną drogę życiową, tym samym decydując się na pierwszą edukację w tym kierunku. Skutkiem tego wyboru było rozpoczęcie nauki w Liceum Sztuk Widowiskowych w Fort Lauderdale na Florydzie. Następnie wciąż nastoletni Derulo kontynuował swoje muzyczne poczynania na Amerykańskiej Akademii Muzycznej i Dramatycznej w Nowym Jorku, gdzie z licznymi sukcesami zdobył wykształcenie wyższe – muzyczne. Dzisiaj jest producentem, choreografem, tancerzem i autorem tekstów.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Amerykańska Akademia Muzyczna i Dramatyczna o kierunku "Sztuka Widowiskowa”, na której studiował Derulo kształci studentów w wielu różnych dziedzinach. Profil ten dedykowany jest osobom, które chcą zagłębić się w artystycznych dyscyplinach, takich jak: aktorstwo, teatr muzyczny, taniec teatralny i śpiew. Studenci tego kierunku mają rocznie ponad 150 możliwości publicznych wystąpień, co daje wielką szansę na prezentacje swoich talentów przed dużą publicznością i obycie sceniczne. To tłumaczy swobodę, z jaką Jason Derulo porusza się na scenie. Czuje się na niej, jak przysłowiowa ryba w wodzie! Znajduje też wielu naśladowców, a jeszcze więcej fanów jego talentu. Przykładem niech będzie jeden z najbardziej znanych kawałków Derulo. Więcej niż miliard wyświetleń na YouTube - tyle właśnie ma "Swalla”, a liczba ta z dnia na dzień szybko wzrasta! Fenomenalny hit powstał dzięki połączeniu sił trzech artystów światowego formatu, a mianowicie: Jasona Derulo, Nicki Minaj i Ty Dolla $ign. Ledwo ponad rok temu Jason Derulo wraz ze swoim team'em wypuścił na rynek muzyczny swój najpopularniejszy utwór, a on niemal od razu rozpowszechnił się w zawrotnym tempie, podbijając serca nawet najbardziej wymagających muzycznych koneserów.

W tym roku Jason Derulo odwiedzi Polskę! Jego koncert odbędzie się 30 października w warszawskiej hali COS Torwar. Bilety na to wydarzenie można nabyć poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

d22gw5x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22gw5x