Trwa ładowanie...
25-07-2011 13:17

Jennifer Aniston zaręczona?!

Jennifer Aniston zaręczona?!Źródło: ONS.pl
d35h0rw
d35h0rw

Odkąd na palcu Aniston pojawił się pierścionek z diamentem, mówi się o tym, że gwiazda niedługo poślubi swojego chłopaka Justina Theroux’a. Wcześniej, aktorska para widziana już była z identycznymi obrączkami.

Przyjaciel Jennifer zdradził OK! Magazine, że nowa błyskotka to jeszcze nie pierścionek zaręczynowy, ale wszystko jest na dobrej drodze. Dodał również, że gwiazda dawno nie była tak szczęśliwa, a jej oczy „śmieją się” bez przerwy. Zdradził ponadto, że parze świetnie układa się w łóżku. Natomiast Justin, dotychczas bardzo cyniczny i zdystansowany wobec świata, zmienił się nie do poznania. Jest ponoć lepszą, optymistyczną wersją samego siebie.

Para wkracza także w kolejny etap związku - poszukują bowiem wspólnego domu, do którego chcą się wprowadzić jak najszybciej.

Romans Jennifer i Justina wyszedł na jaw w maju tego roku. Obserwując to, w jakim tempie ich znajomość się rozwija, możemy stwierdzić, że faktycznie są ze sobą bardzo szczęśliwi. Trzymamy kciuki, aby ten stan utrzymywał się jak najdłużej!

(JMa)

d35h0rw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d35h0rw