Trwa ładowanie...
jessica alba
04-08-2013 13:03

Jessica Alba: Mam cellulit i rozstępy!

Jessica Alba: Mam cellulit i rozstępy!
dzuchyi
dzuchyi

Amerykańska aktorka od lat zaliczana jest do grona najpiękniejszych zachodnich gwiazd. Po urodzeniu dwóch córek bardzo szybko wróciła do sylwetki sprzed ciąży. I choć obecnie trudno zarzucić coś jej szczupłej figurze, Jessica Alba przekonuje, że daleko jej do ideału.

Swoimi przemyśleniami postanowiła podzielić się ostatnio z magazynem Woman’s Health. W wywiadzie zapewniła, że, podobnie jak tysiące kobiet na świecie, zmaga się z cellulitem i rozstępami.

Po obu porodach nosiłam specjalny pas, który pomaga naprężyć skórę. Kobiety robią to od lat. Nie mam już ciała 14-latki. Myślę, że będziemy szczęśliwsi, gdy przestaniemy gonić za tym nierealnym ideałem. Mam cellulit i rozstępy. Gdy założę ciasne spodnie, wylewa mi się z nich tłuszcz - powiedziała.

Aktorka stwierdziła, że dawno zaakceptowała swoje niedoskonałości i nie zamierza z nimi walczyć. Spójrzcie na zdjęcia Alby w bikini.

dzuchyi

Ma powody do narzekań?

(fot. ONS.pl)

(fot. ONS.pl)

dzuchyi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
dzuchyi