Trwa ładowanie...
d6hmm68
Julia Wróblewska odnosi się do krążących plotek. Studia są w planach

Julia Wróblewska odnosi się do krążących plotek. Studia są w planach

Życie młodej aktorki wzbudza ostatnio olbrzymie zainteresowanie, a wszystko za sprawą matury, do której przystąpiła Julia. Gwiazdka na bieżąco publikowała posty związane z poszczególnymi etapami tego najważniejszego sprawdzianu. Wrzuciła nawet selfie z sali egzaminacyjnej! Największym echem w mediach odbiła się jednak informacja, że studia w jej przypadku będą musiały poczekać. W rozmowie z Piotrem Grabarczykiem, aktorka zdradziła powody takiej decyzji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d6hmm68

Teraz, kiedy gwiazda serialu "M jak Miłość" ma już wszystkie egzaminy za sobą, może ze spokojną głową uczestniczyć w różnego typu branżowych imprezach. Jednym z takich wydarzeń, na których ostatnio gościła, był pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Jak się okazuje, to doświadczenie może jej się przydać w pracy nad własną linią odzieżową.

- Postanowiłyśmy z Magdą Bolesławską współpracować i stworzyć swoją linię. Nie nazwę siebie projektantką, bo to moja pierwsza taka przygoda. Cieszy mnie to, że moim obserwatorom się to podoba. Jestem gotowa przyjąć krytykę, ale tylko tą konstruktywną - zdradziła aktorka.

   Facebook.com

- W tym biznesie jest tak, że nigdy nic nie wiadomo. Raz na wozie, raz pod wozem. Na razie robię sobie rok przerwy. Za rok idę na studia, na iberystykę i spróbuję dostać się do szkoły teatralnej, ale wiadomo, że z tym jest trudno. Dlatego będę chodziła na różne zajęcia teatralne, wokalne, taneczne, na grę na instrumentach - tłumaczy Julia zapytana o perspektywę najbliższych 12 miesięcy.

d6hmm68

Czy nadal będzie tak aktywnie dzieliła się swoim życiem w portalach społecznościowych i jak reaguje na komentarze hejterów? O tym w naszym wideo.

   WP.PL

Zobacz, co Julia mówi o trudach łączenia pracy i nauki:

d6hmm68

Podziel się opinią

Share

d6hmm68

d6hmm68