Trwa ładowanie...
Megafon.pl
kaja paschalska
oprac. Arek Durka
09-05-2017 17:45

Kaja Paschalska wraca do śpiewania

Kaja Paschalska, znana z telenoweli "Klan" i hitu "Mała Chinka", zaprezentowała nowy, dojrzały singel zatytułowany "Karma". Piosenka stanowi całkiem nową muzyczną odsłonę dorosłej Kai Paschalskiej. Odpowiada ona zarówno za słowa jak i muzykę do utworu. Sama też nakręciła towarzyszący piosence teledysk.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kaja Paschalska wraca do śpiewaniaŹródło: Youtube.com
d412v00
d412v00

Utwór zapowiada płytę artystki, która ukaże się jeszcze w tym roku. Na wydawnictwo złoży się w sumie dwanaście nagrań, w tym dwa akustyczne. Wszystkie piosenki powstały we współpracy z producentem Andrzejem "Fonai" Pieszakiem.

Album utrzymany będzie w klimacie alternatywnego, nowoczesnego popu. Za kompozycje linii melodycznych, tworzenie harmonii, aranżacje oraz wykonanie chórków, teksty w języku polskim i angielskim odpowiedzialna jest sama Kaja.

Zobaczcie teledysk Kai Paschalskiej:

- Lata pracy nad sobą i kształcenia się w kierunku muzycznym zaowocowały właśnie tym nowym projektem - mówi artystka. - Długo na to czekałam. To "dojrzała" ja. Dumna z siebie. Kobieta, nie dziewczynka. Wokalistka, a nie śpiewająca aktorka. Ten projekt to moje prawdziwe emocje i moja ciężka praca. Nad techniką, pewnością siebie, w końcu nad odnalezieniem w sobie odwagi, żeby realizować konsekwentnie swoje marzenia. To jest to, co kocham i to jest mój moment, żeby podzielić się tym z innymi.

d412v00

Kaja Paschalska ma na koncie dwa albumy - imienny z 2001 roku i wydany dwa lata później "Kaja 2".

Youtube.com
Źródło: Youtube.com
kaja paschalska ONS.pl
kaja paschalska Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d412v00
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d412v00