Trwa ładowanie...

Katarzyna Dowbor - wszystko dla córki!

Share
Katarzyna Dowbor - wszystko dla córki!
dx996xz

Marysia Dowbor - Baczyńska to oczko w głowie Katarzyny. Ostatnio prezenterka zabrała córeczkę na zakupy, których sponsorem był tata dziewczynki.

Jedenastoletnia Marysia to owoc znajomości Katarzyny Dowbor z redaktorem naczelnym tygodnika "Polityka" Jerzym Baczyńskim. Dziennikarz nie zdecydował się porzucić żony, ale stara się być jak najlepszym tatą. Co zresztą pani Katarzyna nie raz przyznawała.

Dziennikarka podkreśla też, że całe jej obecne życie podporządkowane jest właśnie córeczce. To ze względu na nią nie zamierza już nigdy wychodzić za mąż i stara się by Marysia miała jak najpiękniejsze dzieciństwo. Ostatnio w jednej z galerii handlowych paparazzi spotkali Katarzynę Dowbor z Marysią a towarzyszył im tata dziewczynki.

dx996xz

Córeczka była wyraźnie zachwycona obecnością taty. Cały czas śmiała się i do niego przytulała. Łapała go za ręce i biegała wokół niego niczym mały elektron. Pan Jerzy jest z natury bardzo poważny, ale nie sposób było nie zauważyć, że radość córki ze spotkania i całe jej zachowanie sprawia mu ogromną przyjemność.

Cała trójka chodziła po sklepach, a rodzice, przy niemałym udziale Marysi, wybierali dla niej ubrania. Dziewczynka była wdzięczną modelką, a tata ze spokojną miną wyciągał portfel i płacił za wszystko. Ewidentnie zadowolony, że może stroić córeczkę. Po całej eskapadzie wszyscy poszli do kawiarni w której rodzice wypili po kubku kawy, a Marysia dostała świeżo wyciskany sok.

Potem Baczyński odwiózł obie panie do ich domu, a sam wrócił do swojego. Marysia była szczęśliwa, a o to zapewne obojgu rodzicom chodziło.

Polecamy w serwisie internetowym Starnews.pl

PAŃSTWO ŁAPICCY NA CO DZIEŃ

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dx996xz

Podziel się opinią

Share
dx996xz
dx996xz