Trwa ładowanie...
red hot chili peppers

KNOWER supportem Red Hot Chili Peppers

Z ogromną przyjemnością informujemy, że futurystyczny duet Knower z Los Angeles zagra jako support Red Hot Chili Peppers 25 lipca w Krakowie!

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

KNOWER supportem Red Hot Chili Peppers
Źródło: Materiały prasowe
d45hgux

"KNOWER rozciąga granice pomiędzy jazzem, funkiem i rozsądkiem" - LA Weekly.

Electropopowy duet z każdym albumem zyskuje więcej popularności, a ich ostatni krążek, wydany w 2016 roku "Life", spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony miłośników progresywnego popu. Będący inteligentną parodią współczesnej kultury, zachwycił również krytyków, znudzonych powielanymi w gatunku schematami i gotowych na przyjęcie zespołu, który połączy oryginalność Die Antwoord z głębokim i cynicznym przekazem, nadającym KNOWER szczególnej wartości w dzisiejszych czasach. Od ekstrawaganckiego elektronicznego funku po taneczny pop, muzyka duetu bez wątpienia rozgrzeje fanów na krakowskim stadionie, a utwory takie jak "Butts Tits Money" czy "The Government Knows" w wykonaniu na żywo przysporzą grupie nowych fanów. Występ Louisa Cole’a i Genevieve Artadi na pewno długo pozostanie w pamięci wszystkich widzów.

d45hgux

25.07.2017 Red Hot Chili Peppers wystąpią na Stadionie Cracovii w ramach światowej trasy koncertowej promującej nowy, jedenasty album studyjny The Getaway. Podczas koncertu nie zabraknie również największych hitów z ponad 30-letniej działalności rockowo-funkowej grupy.
Bilety są dostępne na stronie www.LiveNation.pl

Red Hot Chili Peppers
Support: KNOWER
25 lipca 2017, Kraków, Stadion Cracovii

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d45hgux

Podziel się opinią

Share
d45hgux
d45hgux