Trwa ładowanie...
01-09-2011 09:01

Kora chce rządzić w jury

Kora chce rządzić w jury
d2k8atn
d2k8atn

A inni oceniający nie podzielają jej zdania.

Nie tylko uważa się za najważniejszą jurorkę Must Be The Music, ale także podważa zdanie pozostałych kolegów. Kora stała się bardziej zdecydowana niż wcześniej, a reszta jury zaczyna być zmęczona postawą wokalistki.

Przy jurorskim stole Polsatu zapanowała napięta atmosfera. Kora poczuła, że to ona powinna mieć decydujące zdanie o kandydatach na przyszłe gwiazdy. Wokalistka najczęściej wybiera takich muzyków, o których reszta jury nawet nie chce słyszeć. Ostatnio doszło do awantury przez dwie dziewczyny, które choć potwornie fałszowały, to zdobyły uznanie gwiazdy Maanamu.

Jak twierdzą świadkowie, Kora wpadła w szał, gdy pozostali jurorzy zdecydowanie odrzucili jej kandydatki do następnego etapu programu. Oburzona gwiazda ostentacyjnie wyszła ze spotkania, wprawiając w osłupienie kolegów. Nawet Elżbieta Zapendowska nie może znaleźć z nią wspólnego języka.

(fakt/PSz)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Znany piosenkarz: Lubię Pana Boga

d2k8atn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2k8atn