Trwa ładowanie...

Kora wróci na scenę?

Fani artystki z pewnością będą zachwyceni tą informacją. Kora chciałaby znów koncertować. W powrocie do aktywności muzycznej przeszkadzał jej jednak problem z utrzymaniem śpiewu. Czy się z nim uporała?

Share
Kora wróci na scenę?Źródło: East News
d3y5dn0

Po ciężkiej walce z rakiem Kora Jackowska powoli wraca do pełni sił. Artystka czuje się coraz pewniej i planuje powrócić na scenę oraz do studia nagraniowego.

- Zaczynam o tym myśleć. Ale powoli, to musi samo przyjść - powiedziała w wywiadzie udzielonym "Super Expressowi". - Teraz mogę powiedzieć, że nie jest to wykluczone. Słucham wspaniałych płyt nagranych przez moich rówieśników, a nawet artystów o wiele starszych ode mnie. Bob Dylan, Neil Young, Rolling Stonesi - oni wciąż zawieszają poprzeczkę bardzo wysoko - dodała.

Piosenkarka najwyraźniej doszła do wniosku, że w rekonwalescencji pomoże jej praca. Jak się jednak okazuje, głos Kory nie spisywał się już tak dobrze jak przed laty i musiała ona pobierać lekcje śpiewu.

d3y5dn0

- Mam problem z utrzymaniem głosu, bo nie śpiewam - wyznała tabloidowi jakiś czas temu. - Mogłabym dochodzić do zdrowia w Warszawie i wrócić do pracy koncertowej, bo o to głównie chodzi. Ale nie wiadomo, czy byłabym w stanie udźwignąć taki wysiłek. Może byłby skazany na straty? Ja żyję z pewnym wyrokiem. Zrobię próby, poświęcę temu pół roku, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, po czym nagle okaże się, że mój stan się pogorszył, muszę wziąć chemię i co wtedy - pytała wtedy łamiącym się głosem.

Jak donosi "Super Express", obecnie Kora uporała się z trapiącymi ją problemami, a jej fani już mogą zacierać ręce, ponieważ nowa płyta artystki może ukazać się w 2017 roku.

Kora, Marek Jackowski AKPA
Kora, Marek Jackowski Źródło: AKPA
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Facebook.com
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: Facebook.com
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3y5dn0

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y5dn0
d3y5dn0