Trwa ładowanie...

Krzysztof Krawczyk zaśpiewa w Sopocie

Już w ten czwartek w Sopocie rozpocznie się cykl wakacyjnych koncertów TIDAL X SUMMER. Podczas pierwszego z ośmiu planowanych wydarzeń wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej Krzysztof Krawczyk.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Krzysztof Krawczyk zaśpiewa w SopocieŹródło: East News
d30oryn
d30oryn

TIDAL X SUMMER to nowy cykl bezpłatnych koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Cykl rozpocznie już w najbliższy czwartek koncert Krzysztofa Krawczyka. Wybór artysty nie jest przypadkowy, TIDAL wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników i zorganizował koncert artysty równolegle do trwającego festiwalu muzycznego Open’er. Od wielu lat pojawiały się głosy fanów Krzysztofa Krawczyka domagające się występu artysty na słynnym festiwalu. Serwis streamingowy przygotował także specjalną playlistę muzyczną zapowiadającą koncert, na której znalazły się najpopularniejsze utwory artysty takie jak: "Parostatek” czy "Chciałem być”.

Szczegóły dotyczące najbliższego koncertu Krzysztofa Krawczyka w Zatoce Sztuki można znaleźć pod linkiem: https://www.facebook.com/events/234996613766709/

Więcej informacji na temat cyklu będzie można znaleźć już wkrótce na kanałach Facebook:
Facebook
Zatoka Sztuki
Instagram
Sponsorem cyklu muzycznego jest serwis streamingowy TIDAL.

d30oryn

--

TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X. TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 55 milionów utworów i 221 000 filmów wysokiej jakości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com.

Facebook: https://www.facebook.com/TIDALPolska/
Instagram: https://www.instagram.com/tidal_polska/

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d30oryn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30oryn