Trwa ładowanie...
15-10-2015 19:55

Księżna Sofia jest w ciąży!

Księżna Sofia i książę Karol Filip spodziewają się pierwszego dziecka. Szwedzki dwór nie może się doczekać narodzin potomka, który ma przyjść na świat w kwietniu 2016 roku.

Share
Księżna Sofia jest w ciąży!Źródło: East News
d20msgs

Wyczekiwane dziecko szwedzkiej pary książęcej będzie piąte w kolejce do tronu. Dumni rodzice w oficjalnym oświadczeniu napisali, że są ogromnie szczęśliwi i podekscytowani. Księżna podkreśliła przy tym, że na razie nie zamierza rezygnować z oficjalnych obowiązków.

Przypomnijmy, że 35-letni Karol Filip, jedyny syn króla Karola XVI Gustawa, trzeci w kolejce do tronu, poślubił byłą kelnerkę i modelkę, Sofię Hellqvist 13 czerwca 2015 roku. Od tamtej chwili wybranka księcia nosi tytuł Jej Królewskiej Wysokości Księżnej Värmlandu.

31-letnia kobieta od początku wzbudzała spore kontrowersje, nie tylko z powodu braku arystokratycznego pochodzenia, ale także mało chlubnej przeszłości. Jeszcze parę lat temu brała udział w odważnych sesjach zdjęciowych, występowała też w reality show "Paradise Hotel". Dziś jednak bez wątpienia jest ulubienicą Szwedów.

d20msgs
Książę Karol Filip, Księżna Sofia East News
Książę Karol Filip, Księżna Sofia Źródło: East News
d20msgs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d20msgs
d20msgs