Trwa ładowanie...
d4cxxq2
Muzyka

Łódź Disco Fest

Łódź Disco Fest to jeden z największych w Polsce festiwali muzyki tanecznej, najbardziej roztańczona i najbardziej oczekiwana impreza w Atlas Arenie. Dwie poprzednie edycje cieszyły się ogromną popularnością i gościły blisko 25 000 osób. Trzecia edycja zbliża się wielkimi krokami. Już 11 listopada w łódzkiej Atlas Arenie wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki disco polo. Publiczność czekać będzie ponad 5 tanecznych godzin w gorących rytmach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łódź Disco Fest
(Materiały prasowe)
d4cxxq2

Ogromna energetyczna scena gościć będzie ponad 25 artystów, m.in. INNA – rumuńska zwyciężczyni MTV European Music Awards. Artystka niezwykle popularna także w Polsce. Na tym efektownym, pełnym niespodzianek widowisku nie zabraknie także rodzimych gwiazd. Wystąpią Defis, Kordian, Camasutra, Milano, BQLL, Jorrgus, Czadoman, Power Play, After Party, Classic, Dbomb, Top Girls, Extazy, Weekend, Exaited, Boys, Akcent, Maxx Dance, Eratox, Etna, Markus P, Playboys, Piękni i Młodzi, Mig, Dennis, Łobuzy, Basta oraz Pudzian Band.

Organizatorzy wydarzenia jak zawsze zadbają o niezwykłą i niezapomnianą scenografię. W planach jest wykorzystanie najnowocześniejszych nowinek audio-wizualnych, które tak na żywo jak i podczas emisji telewizyjnej w Polo TV, nawiązującej do ubiegłorocznej nocy sylwestrowej uczynią wydarzenie niezapomnianym i niepowtarzalnym. Impreza potrwa do północy a nasi artyści zagrają doskonale znane wszystkim wyjątkowe przeboje.
W Atlas Arenie ponownie rządzić będzie DISCO POLO!

To jedyna tak impreza w Polsce o tak niepowtarzalnym klimacie!

d4cxxq2

Podziel się opinią

Share
d4cxxq2
d4cxxq2