Trwa ładowanie...
d227u00

Małgorzata Rozenek rodzi już niebawem. Opowiedziała o rozstępach

Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce urodzi dziecko. Na Instagramie skrupulatnie relacjonuje swoją ciążę. Teraz opowiedziała o swoich rozstępach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek chętnie opowiada o swojej ciąży
Małgorzata Rozenek chętnie opowiada o swojej ciąży (ONS)
d227u00

Małgorzata Rozenek wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Celebrytka i Radosław Majdan już nie mogą doczekać się, kiedy na świecie pojawi się maleństwo. Dla piłkarza to wyjątkowy moment, ponieważ to jego pierwsze dziecko. Obecnie wychowuje wraz z Rozenek dwóch jej synów z poprzedniego małżeństwa.

Zobacz także: Rozenek i Majdan żałują, że nie poznali się wcześniej. Marzą o dużej rodzinie

Celebrytka chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych przebieg ciąży. Pisze o tym, jak się czuje, i ile przytyła. Teraz opowiedziała o swoich rozstępach.

d227u00

"W każdej ciąży sporo tyłam, więc profilaktyka przeciwrozstępowa była dla mnie bardzo ważna. Szczególnie, że raz powstałe rozstępy nie znikają, można tylko złagodzić ich zaczerwienienie. W pierwszej ciąży stosowałam preparat zapobiegający rozstępom tylko na brzuch i dwa tygodnie przed porodem, kilka z nich pojawiło się w innych miejscach. Pamiętając o tym, teraz stosowałam balsam na wszystkie zagrożone miejsca. Najważniejsza jest systematyczność".

d227u00

Podziel się opinią

Share

d227u00

d227u00