Trwa ładowanie...
08-01-2013 09:15

Małgorzata Rozenek ma dylemat!

Małgorzata Rozenek ma dylemat!
d31bf1m
d31bf1m

Rozwód Małgorzaty Rozenek (35 l.) zbliża się wielkimi krokami. Mąż perfekcyjnej pani domu już 2 stycznia złożył pozew w jednym z warszawskich sądów. I choć małżonkowie uzgodnili już wszystkie szczegóły rozstania przed Małgorzatą trudny orzech do zgryzienia. Gwiazda zastanawia się bowiem, czy zatrzymać nazwisko męża, czy też wrócić do swojego panieńskiego.

Jak dowiedział się Fakt w dowodzie perfekcyjnej pani domu widnieją dwa nazwiska - Kostrzewska i Rozenek. Gwiazda TVN zastanawia się teraz czy po ogłoszeniu rozwodu z Jackiem Rozenkiem zostawić je oba czy też zrezygnować z nazwiska małżonka. Dylemat jest naprawdę poważny. W końcu cała Polska poznała ją jako panią Rozenek i właśnie to nazwisko jednoznacznie kojarzy się z perfekcyjną panią domu. Nawet w spotach reklamujących program pojawiają się hasła typu - "Zaproś Małgorzatę Rozenek do swojego domu".

Informator Faktu zdradza, że Małgorzata chciałaby zacząć wszystko od początku i wrócić do swego rodowego nazwiska, z drugiej jednak strony doskonale zdaje sobie sprawę, że nazwisko Rozenek jest już wręcz na rynku marką.

d31bf1m

Kolejnym ważnym powodem, są dzieci, bo Małgosia nie chce nosić innego nazwiska niż jej pociechy czyli Stanisław (6 l.) i Tadeusz (2 l.).

Ona boi się, że powrót do nazwiska panieńskiego mógłby być krokiem w tył. Praca nad tym by perfekcyjna pani domu zaczęła być kojarzona z nazwiskiem Kostrzewska zajęłaby sporo czasu - mówi jej znajomy.

Jeśli gwiazda TVN zostawi sobie nazwisko męża nie będzie pierwszą znaną osobą, która tak postąpi. Monika Richardson (41 l.), mimo, że wyszła drugi raz za mąż, pozostała przy nazwisku swojego pierwszego męża. Tylko dlatego, że publiczność znała ją właśnie jako Richardson. Podobnie postąpiły dwie byłe żony Michała Wiśniewskiego (41 l.) - Marta (35 l.) i Anna (36 l.), czy obie żony Krzysztofa Ibisza (48 l.).
Pod jakim nazwiskiem będziemy więc oglądać panią Małgosię w telewizji wiosną? Tego dowiemy się dopiero za jakiś czas. Póki co gwiazda czeka na termin pierwszej rozprawy rozwodowej.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Justyno, naucz się jeździć!

d31bf1m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d31bf1m