Trwa ładowanie...
d3r9clh

Marion Cotillard została mamą!

Francuska aktorka i jej partner, aktor, a zarazem reżyser Guillaume Canet, doczekali się drugiego dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marion Cotillard została mamą!
(ONS.pl)
d3r9clh

41-letnia gwiazda kina urodziła córkę. W rozmowie z People.com rzecznik gwiazdy potwierdził płeć dziecka Cotillard. Para wychowuje już pięcioipółletniego Marcela. Artyści są razem od 2007 roku.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Cotillard dementowała, jakoby była w ciąży z Bradem Pittem, a romans był powodem jego rozstania z Angeliną Jolie.
(Ciężarna Marion Cotillard zaprzecza plotkom o romansie z Pittem)

- Zwykle nie komentuję takich rzeczy, ani nie traktuję ich poważnie, ale sytuacja wymknęła się spod kontroli i ma wypływ na zbyt wiele osób, które kocham, dlatego muszę zabrać głos - tłumaczyła Francuzka na Instagramie. - Wiele lat temu poznałam mężczyznę mojego życia, ojca naszego syna i dziecka, którego się spodziewamy. Jest moją miłością, moim najlepszym przyjacielem i jedyną osobą, której potrzebuje.

d3r9clh

Marion Cotillard i Brad Pitt zagrali razem w dramacie "Sprzymierzeni" ("Allied") Roberta Zemeckisa. Później aktorkę można było oglądać również w produkcji "Assassin's Creed".

Brad Pitt i Marion Cotillard fot. Paramount Pictures Brad Pitt i Marion Cotillard fot. Paramount Pictures materiał prasowy/Megafon.pl
Brad Pitt i Marion Cotillard fot. Paramount Pictures Brad Pitt i Marion Cotillard fot. Paramount Pictures (materiał prasowy/Megafon.pl)
   Getty Images
(Getty Images)
d3r9clh

Podziel się opinią

Share
d3r9clh
d3r9clh