Minge dała pracę żonie Janiaka!
None
Karolina Malinowska, Joanna Jabłczyńska
Karolina Malinowska (28 l.) ma nową pracę. Żona Oliviera Janiaka (36 l.) właśnie została dyrektorką artystyczną projektantki mody Ewy Minge (43 l.)
[
]( http://www.efakt.pl )
Karolina Malinowska
Była modelka chce wykorzystać swoje kontakty, by wypromować polską projektantkę w Polsce i na świecie. Czy jej się to uda?
[
]( http://www.efakt.pl )
Ewa Minge
Pierwszy krok został już zrobiony. Obie panie właśnie wróciły z Nowego Jorku, gdzie Ewa pokazywała swoją najnowszą kolekcję inspirowaną historią "Solidarności".
[
]( http://www.efakt.pl )
Karolina Malinowska
Podobno pokaz spotkał się z dużym uznaniem. Ale to również zasługa pięknej Karoliny, która z możnymi świata mody jest wciąż w dobrej komitywie.
[
]( http://www.efakt.pl )
Karolina Malinowska, Ewa Migne
- Tak, zostałam dyrektorką artystyczną Ewy Minge - potwierdza w rozmowie z Faktem modelka. - W Nowym Jorku udało mi się porozmawiać z kilkoma wpływowymi osobami ze świata mody, którzy są zainteresowani współpracą. Chcę, by Ewa wypromowała się również poza Polską, choć jej marka nie jest już anonimowa na świecie - dodaje Karolina.
[
]( http://www.efakt.pl )
Karolina Malinowska
Czy to oznacza, że żona Oliviera Janiaka będzie teraz częściej bywać poza granicami Polski? To może być kłopotliwe, bo nie jest już dla nikogo tajemnicą, że modelka właśnie spodziewa się drugiego dziecka.
[
]( http://www.efakt.pl )
Karolina Malinowska
- Nie widzę problemu w tym, że moja sytuacja prywatna uległa zmianie - zaprzecza Malinowska. - Kobiety mają o wiele większe problemy, niż ciąża i udaje im się pogodzić to z życiem zawodowym.
[
]( http://www.efakt.pl )