Trwa ładowanie...

Modowy performance na ulicach Warszawy

W sobotę w Warszawie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Znana i utalentowana choreograf Anna Jujka wraz z grupą tancerzy przeszła ulicami miasta prezentując niezwykły, taneczno-modowy performace promujący otwarcie Galerii Młociny, które odbędzie się już w najbliższy czwartek o godzinie 12:00.

Modowy performance na ulicach WarszawyŹródło: Materiały prasowe
def49t5
def49t5

Grupa tancerzy w choreografii Anny Jujki animowała mieszkańców miasta, rozdając gadżety i zaproszenia na otwarcie najmłodszego i najciekawszego pod względem zakupowo-rozrywkowym miejsca na mapie Warszawy.

Wydarzenie było spektakularne i kolorowe. Tancerze i tancerki hip-hop, dancehall, locking, breaking, rolkowiec, deskorolkowiec, basketball freestyler, chłopak na BMX - prekursor Flatland BMX, chłopak, który łączy triki piłkarskie z elementami tańca break dance stworzyli grupę pod nazwą YouYa Street Squadron, która na długo pozostanie w pamięci zgromadzonych na ulicach przechodniów.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Chcieliśmy pokazać mieszkańcom Warszawy, że promocja nowej galerii może być spektakularna i pełna pozytywnej energii. Wspaniale było tańczyć i włączać do zabawy przechodniów. Grupa tancerzy została stworzona specjalnie na tę okazję. To pierwszy tego typu performance, który jak mieliśmy okazję się przekonać przypadł do gustu warszawiakom – mówi Anna Jujka – tancerka, choreograf i pedagog.

def49t5

Finał akcji połączono z trwającym w tym samym czasie ekologicznym performancem muzycznym Eko Flash Mobem Muzyki Akustycznej zorganizowanym przez Łukasz L.U.C. Rostkowskiego, który odbył się na Placu Zamkowym i zgromadził setki warszawiaków. Patronem i mecenasem akcji w Warszawie była Galeria Młociny, której otwarcie odbędzie się w najbliższy czwartek 23 maja, o godzinie 12:00.

def49t5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
def49t5