Trwa ładowanie...

Natalia Szroeder dołącza do Orchestonu!

Idolka młodego pokolenia, Natalia Szroeder będzie kolejnym gościem specjalnym wyjątkowego krakowskiego projektu pod nazwą Orcheston. Razem z Reni Jusis i Sarsą dołączy do Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej, aby zaprezentować historię muzyki elektronicznej w niebywałych symfonicznych aranżacjach.

Natalia Szroeder dołącza do Orchestonu!Źródło: Materiały prasowe
d2i8fjg
d2i8fjg

Swoim debiutanckim utworem "Jane” zawładnęła listy przebojów już kilka lat temu. Krótko po pierwszym solowym singlu ukazała się piosenka "Wszystkiego na raz” nagrana w duecie z Liberem, która otworzyła Natalii drzwi do prawdziwej kariery, ale przede wszystkim do najważniejszych festiwali muzycznych i różnego rodzaju imprez w kraju, w tym między innymi: Sopot Top Trendy, Sopot Top of the Top, Eska Music Awards, Lato Zet i Dwójki, Sabat Czarownic, Festiwal Piosenki Rosyjskiej. Piosenka z miejsca podbiła listy przebojów i przez kilka tygodni z rzędu utrzymywała się wśród najczęściej granych utworów w kraju.

*- Natalia to bez wątpienia jedna z najlepszych wokalistek i jeden z najpiękniejszych głosów w Polsce. Wrażliwość, elegancja, miłość do muzyki to wszystko słychać zawsze w głosie Natalii. Jestem szczęśliwy że 14 grudnia Natalia z nami wystąpi *– mówi Gromee.

Debiutancki album Natalii Szroeder "Nadinterpretacje” pojawił się na rynku muzycznym dwa lata temu. Najnowszy singiel artystki "Parasole” to zapowiedź kolejnego studyjnego albumu. Utwór stal się hitem i w szybkim tempie osiągnął miliony wyświetleń na YouTube.

- Parasole to bardzo intymna, nostalgiczna opowieść, przekornie ubrana w intensywny, mocny bit - podkreśla Natalia.

d2i8fjg

Pośród swoich inspiracji Szroeder wymienia przede wszystkim Michaela Jacksona i Rihannę. Jest obecnie jedną z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Swoim wokalem udowodniła, że potrafi wywołać poruszenie, czego doskonałym przykładem jest niedawny występ na „Koncercie Dla Niepodległej”, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wspólnie z Mateuszem Ziółko i Kasią Moś wykonali utwór „Modlitwa” z repertuaru Breakout.

- Do grona artystów, którzy wystąpią podczas Orchestonu dołącza dziś Natalia Szroeder. Kompletujemy polskich wokalistów, którzy muzycznie podołają niełatwemu zadaniu. Mamy jeszcze kilka niespodzianek i już nie możemy się doczekać kolejnego ogłoszenia - zapewnia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje Orcheston.

Kalendarz koncertowy Natalii Szroeder pęka w szwach. Przyjmując zaproszenie na Orcheston zgodziła się wykonać jeden z największych hitów muzyki elektronicznej, w symfonicznej aranżacji Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.

d2i8fjg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i8fjg