Trwa ładowanie...

Ostatni koncert Ich Troje

Share
Ostatni koncert Ich Troje
d3f7rmu

Łzy wzruszenia lały się gęsto. Ale czy mogło być inaczej? W sobotę w Świerklanach zespół Ich Troje po raz ostatni zagrał w takim składzie - Michał Wiśniewski (38 l.) na scenie pożegnał swoją żonę Anię Świątczak (33 l.), która już nigdy więcej z nim nie zaśpiewa.

To było bardzo symboliczne pożegnanie. Michał na scenie żegnał bowiem nie tylko kolejną wokalistkę swojego zespołu, ale także swoją żonę. Małżeństwem są już tylko formalnie i wiadomo, że niebawem sąd orzeknie ich rozwód.

"Ania Wiśniewska zagra z nami jutro ostatni koncert w zespole Ich Troje. Chcemy ją godnie pożegnać. Bądźcie z nami!" – napisał Michał dzień przed koncertem w Świerklanach na jednym z portali internetowych. Podczas występu lider zespołu poprosił publiczność, by pożegnała Anię i zaśpiewała jej sto lat. Potem wręczył jej piękny bukiet. Był bardzo wzruszony. Ania płakała...

Ich Troje powstało w 1995 r. i od tamtego czasu miało już trzy wokalistki. Po Magdzie Femme (39 l.), w zespole śpiewała Justyna Majkowska (33 l.), którą zastąpiła właśnie Ania (33 l.). Śpiewała w zespole najdłużej, bo aż siedem lat. W tym czasie została też żoną Michała, z którym ma dwójkę dzieci. Niestety, ich drogi niedawno rozeszły się. I prywatnie, i zawodowo.

Dla historii Ich Troje skończył się pewien ważny okres. Teraz przed grupą czas wielkich wyzwań. Wiadomo, że Michał i jego partner z zespołu Jacek Łągwa (41 l.) szukają nowej wokalistki. Planują też wielki powrót z nową płytą. Odejście Ani nie ułatwia im pracy, ale z naszych informacji wynika, że są dobrej myśli i płyta Ich Troje ukaże się jeszcze w tym roku.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Taniec z gwiazdami. Odcinek 3.

d3f7rmu

Podziel się opinią

Share
d3f7rmu
d3f7rmu