Trwa ładowanie...
d19n07y

Pippa Middleton ustaliła datę ślubu

Pippa i jej ukochany James Matthews, menedżer funduszy inwestycyjnych, zdecydowali, że ich ślub odbędzie się 20 maja przyszłego roku w kościele św. Marka w Englefield w Berkshire.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
James Matthews, Pippa Middleton
James Matthews, Pippa Middleton (East News)
d19n07y

Wiele wskazuje na to, że już niebawem będziemy świadkami kolejnego wielkiego wydarzenia w rodzinie królewskiej. Siostra księżnej Cambridge, Pippa Middleton i James Matthews zaręczyli się tego lata, a teraz pojawiły się szczegóły dotyczące ceremonii zaślubin. Ślub odbędzie się 20 maja 2017 roku w kościele św. Marka w Englefield w Berkshire. Po ceremonii nowożeńcy i ich goście udadzą się do domu Middletonów. Przyjęcie odbędzie się na terenie całej posiadłości.

Zaproszenia już zostały wysłane. Podobno swój udział w ceremonii będą mieli również najmłodsi członkowie klanu Windsorów. Księżniczka Charlotte będzie sypać kwiaty w drodze do ołtarza, a książę Jerzy poda państwu młodym obrączki.

Pippa Middleton była druhną na ślubie księżnej Cambridge. Niestety, najprawdopodobniej Kate nie będzie mogła odwdzięczyć się siostrze tym samym, ponieważ nie może uczestniczyć w wieczorze panieńskim.

d19n07y
newspix.pl
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Instagram.com
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Jak Kate i William radzą sobie ze złym zachowaniem dzieci?

d19n07y

Podziel się opinią

Share

d19n07y

d19n07y