Trwa ładowanie...
d324zws
Megafon.pl
News

"Przyjaciele" bez Chandlera!

Nie na taki powrót kultowego serialu liczyli fani!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Przyjaciele"
Kadr z serialu "Przyjaciele" (AKPA)
d324zws

Stacja NBC szykuje specjalny program, który będzie hołdem złożonym reżyserowi Jamesowi Burrowsowi, który nakręcił dla telewizji łącznie 1000 odcinków, w tym takich produkcji jak "Zdrówko" czy "Frasier" oraz 15 epizodów "Przyjaciół". Z tej właśnie okazji obsada sitcomu miała ponownie pojawić się w telewizji.

Szef stacji, Bob Greenblatt, szybko ostudził entuzjazm sympatyków serialu, podkreślając, że trudno będzie zebrać wszystkich w jednym miejscu. Teraz okazuje się, że na pewno w projekt nie będzie osobiście zaangażowany Matthew Perry, czyli serialowy Chandler Bing.

Rzeczniczka aktora, Lisa Kasteler, poinformowała, iż przebywa on obecnie w Londynie, gdzie przygotowuje się do sztuki "The End of Longing", która będzie miała premierę drugiego lutego. Specjalny program w NBC planowany jest na 21 lutego. Jedynym rozwiązaniem jest nagranie przez Perry'ego materiału na potrzeby show.

d324zws

Cykl "Przyjaciele" emitowany był przez 10 lat, do maja 2004 roku. Finałowy odcinek obejrzało ponad 50 milionów Amerykanów. Obecnie w Polsce sitcom można oglądać na Comedy Central i Comedy Central Family.

Matthew Perry ostatnio grał w serialu "Dziwna para".

MATTHEW PERRY ONS.pl
MATTHEW PERRY
d324zws

Podziel się opinią

Share

d324zws

d324zws