Trwa ładowanie...
d9sdc24
Megafon.pl
News

Nauka za pieniądze Rihanny

Sama nie skończyła szkoły średniej, ale Rihanna wie, że we współczesnym świecie wiedza to coś niezbędnego. Dlatego dzięki swoim pieniądzom umożliwia młodym ludziom z całego świata jej zdobywanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (o2.pl)
d9sdc24

Edukacja to zaszczyt, wyznała Rihanna, która poprzez swoją fundację Clara Lionel Foundation chce pomagać w zdobywaniu wiedzy młodzieży z USA, jej rodzinnego Barbadosu, Brazylii, Kuby, Haiti, Gujany oraz Jamajki.

- Im bardziej jesteś wykształcony, tym lepsze masz perspektywy i możliwości. Moja fundacja pomoże dzieciom, które naprawdę zasługują na to, aby mieć szansę na naukę. Cieszę się, że mogłam to zrobić - powiedziała Rihanna w rozmowie z "USA Today".

Pieniądze mają być dzielone między młodzież wedle zapotrzebowania i indywidualnych potrzeb. Rihanna chce, aby z programu skorzystało jak najwięcej młodych ludzi, którzy już zostali przyjęci na amerykańskie uczelnie na rok akademicki 2016/17.

d9sdc24

Dorobek Rihanny zamyka album "Anti". Płyta miała premierę w styczniu 2016 roku. W ramach promocji dzieła 5 sierpnia wokalistka zaśpiewa na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Rihanna na pokazie mody East News
Rihanna na pokazie mody (East News, Fot: Invision)
Rihanna AKPA
Rihanna (AKPA)

Zobacz także: Policja ściga stalkera Rihanny. Groził, że jej smiercią

d9sdc24

Podziel się opinią

Share
d9sdc24
d9sdc24