Trwa ładowanie...
Megafon.pl
03-02-2012 01:01

Roger Moore lubi sceny łóżkowe

Roger Moore lubi sceny łóżkowe
d1ejpt7
d1ejpt7

Roger Moore nie miał nic przeciwko realizacji scen miłosnych na planie filmów o Jamesie Bondzie. Aktor, który zagrał agenta 007 w aż siedmiu częściach cyklu, chętnie wskakiwał do łóżka z pięknymi koleżankami po fachu.

Ze wszystkich scen najbardziej lubiłem te łóżkowe - oznajmił Moore. -_ Tak szczerze mówiąc to zawsze miałem wrażenie, że jest ich trochę za mało._

Osiemdziesięcioczteroletni dziś aktor przyznał, że po zakończeniu przygody z Bondem poczuł ulgę, choć później nie otrzymywał już tak wielu ofert.

Po Bondzie zrobiłem się trochę wybredny, bo potrzebowałem zmiany - opowiada Moore. -_ Miałem dość wybuchów i pościgów. Okazało się jednak, że właśnie w takich filmach reżyserzy chcą mnie obsadzać, więc do dziś gram okazjonalnie i za niewielkie pieniądze. Właściwie to zarabiam tylko po to, aby utrzymać wszystkie swoje domy na całym świecie._

Dorobek Rogera Moore'a zamyka film Psy i koty: Odwet Kitty.

(Megafon/PSz)

d1ejpt7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1ejpt7