Trwa ładowanie...
09-07-2012 13:09

Sienna Miller została mamą!

Sienna Miller została mamą!
dtenc82
dtenc82

Jak informuje magazyn Us Weekly, Sienna Miller i jej narzeczony, Tom Sturridge, doczekali się swojego pierwszego dziecka.

Para nie ujawniła płci ani wagi maleństwa, jednak wiadomo, że przyszło ono na świat w Londynie- po roku związku aktorki z ukochanym.

Sienna zaczęła nosić pierścionek zaręczynowy jeszcze w lutym, jednak to w kwietniu, po licznych spekulacjach, potwierdziła ciążę w trakcie wywiadu udzielanego British Vogue.

Brak informacji o tym, że oczekuję dziecka sprzeciwiałaby się wszystkiemu, co próbowałam osiągnąć przez ostatnie 8 lat. powiedziała aktorka znana z powściągliwych wypowiedzi na temat swojego życia prywatnego. Dodała również, że że jest szczęśliwa i podekscytowana, a ciąża przebiega prawidłowo.

Para mimo zaawansowanej ciąży Sienny, często uczestniczyła w wydarzeniach publicznych, a w maju odbyła nawet podróż do Włoch.

Ciekawe jak nowy członek rodziny wpłynie na rozwój kariery artystki, i czy może przyspieszy ślub narzeczonych?

dtenc82
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
dtenc82