Trwa ładowanie...
d1rslqa

TRE VOCI nad Brdą

Zespół trzech polskich tenorów TRE VOCI wystąpi w Bydgoszczy w ramach letniego cyklu koncertów Rzeka Muzyki, który jest organizowany w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brdą. Jest to propozycja dla turystów oraz mieszkańców miasta, którzy na nowo mogą odkrywać uroki zarówno muzyki klasycznej, jak i niebanalnej scenerii miejscowości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TRE VOCI nad Brdą
(Materiały prasowe)
d1rslqa

Voytek Soko, Miłosz Gałaj i Mikołaj Adamczak są artystami nowej generacji. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane, wspaniałe głosy tenorowe. Młodzi i utalentowani, obdarzeni charyzmą, pasją śpiewu i poczuciem humoru. W swych koncertach łączą swobodnie różne gatunki muzyki. Ich niepowtarzalne, doskonale zgrane głosy zachwycają siłą ekspresji i kunsztem wokalnym, wzruszają i bawią.

Każdy z nich ma własną karierę na scenie operowej, ale uwielbiają śpiewać razem. Kiedy wchodzą razem na scenę, dzieje się magia. Przekonała się o tym krakowska publiczność podczas koncertu plenerowego w Alei Róż, gdzie TRE VOCI wystąpiło u boku Pierwszej Damy Operetki – Grażyny Brodzińskiej.

Udział w tym przedsięwzięciu zaowocował szczególnym dla członków zespołu wyjazdem do Stanów Zjednoczonych, gdzie w chicagowskim Copernicus Center wraz z Paderewski Symphony Orchestra TRE VOCI dali popis umiejętności wokalnych przed amerykańską Polonią. Wyjątkowa podróż i wydarzenie artystyczne pogłębiły przyjaźń, która przekłada się na jedyny w swoim rodzaju projekt muzyczny.

d1rslqa

TRE VOCI tworzy swoje koncerty, łącząc w programie utwory klasyczne, należące do kanonu muzyki operowej i operetkowej, pieśni neapolitańskie, muzykę filmową, przeboje musicalowe, szlagiery muzyki popularnej oraz najnowsze hity, a wszystko wyśpiewane z finezją głosów operowych i z przymrużeniem oka.

Trio wystąpi 30 lipca o godzinie 19:00.

d1rslqa

Podziel się opinią

Share

d1rslqa

d1rslqa