Trwa ładowanie...

Weronika Rosati w ciąży!

Związek Weroniki Rosati i jej narzeczonego Roberta Śmigielskiego swojego czasu był szeroko komentowany w mediach. Głównie za sprawą sporej różnicy wieku. Mimo że para nie zdecydowała się jeszcze na ślub, to aktorka niebawem zostanie mamą. Informację o ciąży Rosati potwierdziła jej managerka.

Share
Weronika Rosati w ciąży!Źródło: ONS.pl
d25avsf

Weronika na szczęście może liczyć na wsparcie swojego partnera, cenionego ortopedę. Robert ma już doświadczenie w byciu ojcem, więc z całą pewnością będzie wspierał Rosati w kryzysowych momentach.

– To prawda. Weronika Rosati i Robert Śmigielski spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Weronika czuje się bardzo dobrze – zdradziła WP Gwiazdy Gabriela Piekarnik, managerka gwiazdy.

Aktorka i lekarz znają się już od kilku lat. Jednak zaiskrzyło między nimi dopiero wtedy, gdy Weronika poprosiła Śmigielskiego, by wyleczył kontuzjowaną stopę jej ówczesnego narzeczonego. Po rozstaniu z Adamczykiem dawni znajomi stali się sobie jeszcze bliżsi.

d25avsf

- Wiedział, że Weronika potrzebuje wsparcia. I to nie tylko z powodu chorej nogi. Przeżywała przecież rozstanie z Piotrem. Spędzali ze sobą dużo czasu i w końcu Robert stracił dla niej głowę - powiedział jakiś czas temu znajomy pary w rozmowie z magazynem "Flesz".
Teraz z całą pewnością aktorka będzie zmuszona zawiesić karierę na jakiś czas, by przygotować się do bycia młodą mamą.

Gratulujemy Weronice!

d25avsf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25avsf
d25avsf