Trwa ładowanie...
d12ih6a
News

Wielki otwarcie AïOLI Bread & Aperitivo

14 lutego – Dzień, w którym społeczeństwo dzieli się na szczęśliwie zakochanych i szczęśliwie najedzonych. Jedni trzymają się za ręce i patrzą sobie w oczy, inni idą na randkę z pizzą i Netflixem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Walentynki otwarcie Aioli Bread&Aperitivo
W Walentynki otwarcie Aioli Bread&Aperitivo (Materiały prasowe)
d12ih6a

Marka AïOLI wychodzi naprzeciw i otwiera się na tych pierwszych i tych drugich. Dosłownie. Chmielna 26 to adres warszawskiego AïOLI, tym razem w odsłonie Bread &Aperitivo. Co to w zasadzie oznacza?

Śródziemnomorski lifestyle zakrapiany drinkami od wczesnych godzin, każdego dnia, głównie w gronie przyjaciół. Brzmi jak piątek, czy sobota. Z tym, że w tym wypadku nie chodzi tylko o szybki before. Aperitivo, to pewna „kultura picia” i celebracja dnia w grupie przyjaciół. Wspólne dzielenie się posiłkiem, muzyka, akcent na bar, wiele odsłon pieczywa.

Włoską stolicą aperitivo jest Mediolan. Coś nam się wydaje że Polskim odpowiednikiem stanie się Chmielna 26.

W menu znajdziecie ponad 20 pozycji prezentujących różne wariacje na temat pieczywa – to cechy nowego AïOLI Bread & Aperitivo.
Podsumowując, koncept startuje 14.02 (środa) o 9:00. Jeżeli nie mieliście planów na Walentynki – wpiszcie w kalendarz, dodajcie przypomnienie, bądź użyjcie innej mądrej aplikacji w telefonie. Jedno jest pewne #widzimysięwaioli!

Specjalnie dla Was wszystkich od godziny 18:00 zagrają: Princess Rap i DJ Greg Belt.

AïOLI
Bread & Aperitivo
ul. Chmielna 26
Warszawa

d12ih6a

Podziel się opinią

Share

d12ih6a

d12ih6a