Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Zdzisława Sośnicka powraca

Zdzisława Sośnicka wraca z pierwszym od 17 lat albumem. Zestaw nosi tytuł "Tańcz choćby płonął świat" i ukaże się 18 września.

Share
Zdzisława Sośnicka powraca
Źródło: Facebook.com
d3cfax0

Album powstał z inspiracji prezentem od przyjaciela artystki - Romualda Lipko (Budka Suflera) w postaci piosenki "Tańcz, choćby płonął świat". Spotkanie z tym utworem wywołało silną potrzebę zaśpiewania go i etap pracy nad głosem oraz repertuarem.

Efektem jest kobiecy, ciepły, pełen uczuć album, którego myślą przewodnią jest afirmacja życia. Zestaw zawiera utwory taneczne "Sen", "Pamiętaj to co dobre", "Chodźmy stąd", balladowe "Ta sama", "Nie żałuj tych lat", swingujący "Myliłam się", jak i prezent dla naszego "wewnętrznego dziecka" - kołysankę "Dobranoc Ziemio" w duchu "Pożegnania z bajką" - zapowiada gwiazda.

d3cfax0

W tekstach Jacka Cygana, Bogdana Olewicza, Pawła Mossakowskiego, Luizy Staniec fani odnajdą wątki nawiązujące do przebojów artystki, autobiograficzne, jak i o szczęściu i miłości. Piosenka "Kiedyś" jest z kolei ukłonem w stronę publiczności. Nie zabrakło też szczypty humoru pióra Artura Andrusa w numerze "Za mało słów".

Wideo do nagrania tytułowego można obejrzeć poniżej:

Tancerze - Zyta Bujacz oraz Michał Łabuś - symbolizują Człowieka i Los, którego doświadcza - narodziny, strach, fascynację światem, zapomnienie i euforię, rutynę i próbę wyrwania się z niej, uniesienie - podkreśla twórca klipu, Jacek Kościuszko (Film Image).

Jak podoba wam się najnowsza piosenka Zdzisławy Sośnickiej?

d3cfax0

Podziel się opinią

Share
d3cfax0
d3cfax0