Trwa ładowanie...
db9ix9c
Megafon.pl

Zdzisława Sośnicka powraca

Zdzisława Sośnicka wraca z pierwszym od 17 lat albumem. Zestaw nosi tytuł "Tańcz choćby płonął świat" i ukaże się 18 września.
Podziel się
Zdzisława Sośnicka
Zdzisława Sośnicka (Facebook.com)
db9ix9c

Album powstał z inspiracji prezentem od przyjaciela artystki - Romualda Lipko (Budka Suflera) w postaci piosenki "Tańcz, choćby płonął świat". Spotkanie z tym utworem wywołało silną potrzebę zaśpiewania go i etap pracy nad głosem oraz repertuarem.

Efektem jest kobiecy, ciepły, pełen uczuć album, którego myślą przewodnią jest afirmacja życia. Zestaw zawiera utwory taneczne "Sen", "Pamiętaj to co dobre", "Chodźmy stąd", balladowe "Ta sama", "Nie żałuj tych lat", swingujący "Myliłam się", jak i prezent dla naszego "wewnętrznego dziecka" - kołysankę "Dobranoc Ziemio" w duchu "Pożegnania z bajką" - zapowiada gwiazda.

W tekstach Jacka Cygana, Bogdana Olewicza, Pawła Mossakowskiego, Luizy Staniec fani odnajdą wątki nawiązujące do przebojów artystki, autobiograficzne, jak i o szczęściu i miłości. Piosenka "Kiedyś" jest z kolei ukłonem w stronę publiczności. Nie zabrakło też szczypty humoru pióra Artura Andrusa w numerze "Za mało słów".

db9ix9c

Wideo do nagrania tytułowego można obejrzeć poniżej:

Swetry - duży wybór, atrakcyjne ceny. Przesyłka 0 zł >>

Tancerze - Zyta Bujacz oraz Michał Łabuś - symbolizują Człowieka i Los, którego doświadcza - narodziny, strach, fascynację światem, zapomnienie i euforię, rutynę i próbę wyrwania się z niej, uniesienie - podkreśla twórca klipu, Jacek Kościuszko (Film Image).

Jak podoba wam się najnowsza piosenka Zdzisławy Sośnickiej?

db9ix9c

Podziel się opinią

Share

db9ix9c

db9ix9c